Zbulohen imazhet zyrtare të Iphone 8, kaq shumë ndryshime (FOTO LAJM)

Ai është celulari më i pritur i momentit dhe pritet që të ketë karakteristika shumë të vecanta por të gjitha këto nuk janë gjë tjetër veçse fjalë të supozuara.

Por ama tashmë duket se çdo gjë është e qartë.

Kompania Apple duket se ka në plan të ridizenjojë komplet iPhone-n si për të “festuar” 10 vjetorin e këtij smartfoni.

Nodus (dizenjuesi i iPhone-t) përcjell këto imazhe CAD për iPhone 8, dizajni final dhe zyrtar i kësaj serie.

Celulari pritet të dalë në treg në muajin Shtator. /albeu.com/
Shtuar më 18/07/2017, ora 17:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori