Çmenduaria, shpenzon 100 mijë dollarë në lojën Mafia Wars
Një përdorues anonim i faqes “Redit”, i cili pretendon se është ish punonjës i kompaninë “Zynga”, prodhuesin e lojërave për rrjetat shoqërore, ka publikuar një listë emrash ku tregohen lojtarët që shpenzojnë më shumë para në këto lojëra.

Sipas fjalëve të tija, një shfrytëzues në këtë lojë, ka shpenzuar as më pak dhe as më shumë por 100 000 dollarë nw lojën “Mafia Wars”.

Në listën e publikuar nga ia tregohet edhe një shfrytëzues tjetër që ka shpenzuar 20 000 dollarë në “Frontier Ville”.

Kompania “Zynga” madje ka edhe emër të veçantë për njerëzit që shpenzojnë më shumë se 10 000 dollarë në lojëra: “Zynga Black”.
Shtuar më 09/02/2012, ora 10:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori