Cili është smartphon-i më i mirë?! Ja alternativat...(FOTO LAJM)

Cili është smartphon-i më i mirë?! Ja përgjigjet ...
Pëlqej
Me daljen e celularëve të rinj intelegjent nga Apple, tregu i smartphonëve është bërë shumë konkurrues.

Por cili është celulari më i mirë në treg?!

Përgjigjia e kësaj pyetje nuk është shumë e thjeshtë, prandaj në vend që të themi mendimin tonë, Portali Albeu.com vendosi që të analizojë disa celularë dhe t'ju paraqesim cilësitë kryesore të këtyre modeleve ndërsa vendimin se cili është më i miri do t'ua lënë juve.

Në fotogalerinë e mësipërme, shihni 8 modelet më të mira të smartphoneve dhe vendosni se cili është më i miri. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2014, ora 19:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori