BlackBerry Priv në treg në muajin maj?
BlackBerry duket se së shpejti do të vijë në treg me një model të ri të telefonit më të fundit, me sistemin operativ Android, 6.0 MarshmalloëPriv, dhe se ky model do të mund të vijë në muajin maj.

Ky lajm vjen pak kohë pas paraqitjes së BlackBerry PrivAndroid 6.0, dhe shfaqjes së softuerit dhe karakteristikave kryesore të tij në telefonin e BlackBerry.

Megjithatë, pritet që kalimi në versionin e ri të Android të marrë pak kohë, derisa të vijë tek secili operator dhe variant i BlackBerry Priv, i cili pritet të dalë në treg gjatë muajit maj. /albeu.com/

Shtuar më 04/04/2016, ora 11:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori