BlackBerry Priv del në tregun francez
BlackBerry zgjeron tregun e tij të modelit Priv me tre tregje të reja në Evropë, duke përfshirë Italinë, Holandën dhe Spanjën, ndërkohë pjesë e listës tashmë është dhe tregu francez.

Telefonin BlackBerry Priv mund ta blini në dyqanin zyrtar të kompanisë në Francë, ShopBlackBerry. Sa i përket çmimit, Priv kushton 779 euro, njëjtë sikurse edhe në shtetet e lartpërmendura në Evropë. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2016, ora 13:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori