Bëhuni gati sepse së shpejti do të paguani për Facebook-un
Pëlqej
Shumë shpejt do të paguajmë për Facebook-un! Kshu ka lënë të kuptohet Zuckerberg se një ditë do të ofrojë një version të Facebookpaguar.

Me komentin e tij, ai la të hapura mundësitë se një ditë do të dali në treg një version i paguar i facebook, ndoshta me më pak reklama bezdisëse dhe më efiçent e të sigurt.

Kjo do të lehtësonte dhe shqetësimin e tyre aktual për sigurinë e të dhënave personale. /albeu.com/


Shtuar më 05/05/2018, ora 16:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori