Apple sjell risi në modelin MacBook Air
Apple po punon për versionin e ri të laptopit MacBook Air. Sipas “9to5Mac”, modeli që ka menduar kompania është një laptop me ekran 12 inç, më i vogël se laptopit i fundit 13 inç.

Pajisja e re Apple do të ketë vetëm një port për dëgjuese dhe një për USB, gjithashtu Apple do të bëjë ridizenjim për tastjerën e MacBook Air.

Pritet që laptopi MacBook Air, të dalë në treg në mes të këtij vitit. /albeu.com/
Shtuar më 07/01/2015, ora 16:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori