Apple prezanton orën më të re Apple Watch (FOTO LAJM)

Pëlqej
Kompania Apple ka filluar prezantimin e produkteve të reja iPhone X, iPhone 8 si dhe iPhone 8 Plus, në teatrin “Steve Jobs”.

Ora më e re e Apple, “Apple Watch” ka sjellë risi të cilat i prezantoi Tim Cook.

Njëra nga risitë janë rrahjet e zemrës për të cilat ora ju njofton që nuk jeni aktiv qoftë në ecje apo vrapim.

Sipas kreut të kompanisë Apple, Tim Cook, “Apple Watch” është bërë ora e dytë më e përdorur në botë.

Ai gjithashtu tha se 97 për qind e klientëve janë të kënaqur me orën e tyre më të re. /albeu.com/


Shtuar më 12/09/2017, ora 19:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori