Apple lëshon iOS 11.0.2 për iPhone, iPad dhe iPod Touch
Pëlqej
Apple ka lëshuar sot iOS 11.0.2, një javë pasi lëshoi iOS 11.0.1, dhe dy javë pasi lëshoi iOS 11.

Ky version nuk sjell ndonjë risi, por thjesht korrigjon disa probleme të iOS 11 dhe iOS 11.0.1.

Po ashtu, versioni i ri i iOS sjell përmirësime në performancë në iPhone, iPad dhe iPod Touch. /albeu.com/
Shtuar më 03/10/2017, ora 23:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori