Alcatel sjell një kamer 360 gradë pa bateri dhe pa Bluetooth
Alcatel ka sjellë një kamer të re 360 gradë që ndryshe nga pajisjet e tjera të ngjashme të LG apo Samsung, nuk ushqehet me bateri dhe nuk është e lidhur me Bluetooth.

Për momentin Alcatel 360 mund të përdoret vetëm në telefonat Alcatel Idol, Idol 4S ose Pop 4S.

Një nga të metat e kamerës është se gjatë kohës që e përdorni duhet që me njërën dorë të mbani telefonin dhe me tjetrën kamerën.

Kamera do të vijë në dy modele: një e rrumbullakët dhe tjetra në formë katrore, ndërsa çmimi me të cilin pritet të shitet ajo është 99 – 109 dollarë pa përfshirë aksesorët shtesë./albeu.com/
Shtuar më 01/09/2016, ora 17:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori