8 arsyet për të braktisur Facebookun (FOTO LAJM)

1. Krijon varësi të pavetëdijshme - Varësia ndaj Facebook nuk i ngjan varësive të tjera pasi ju nuk e kuptoni që jeni i varur prej saj.
Edhe pse sot nëse nuk keni një llogari në Facebook, shiheni nga shumica e njerëzve si njeri me probleme, dëmet dhe pasojat negative që sjell Facebook i bën këta njerëz më pak të dëmtuar.

Në fotogalerinë e mësipërme ju ftojmë të shihni 8 arsyet që sipas Mashable, janë të arsye të mjaftueshme për të mbyllë llogarinë tuaj në Facebook. /albeu.com/
Shtuar më 03/02/2013, ora 12:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori