5 karakteristikat më të mira të Outlook.com (FOTO LAJM)

1. Ndërfaqja e re - Me qëllimin për të krijuar një përvojë përdorimi të pastër dhe më pak të koklavitur, është e qartë se ka më tepër se aluzion të Windows-8 për sa i përket dizajnit. Microsoft-i pretendon se shkrimi kryesor tani ka 60% pikselë më pak dhe 30% më tepër mesazhe.
Outlook.com
Nëse keni vendosur të zëvendësoni shërbimin e Hotmail-it me shërbimin e ri Outlook.com, këto janë pesë gjërat që duhet të dini rreth Outlook.com.

Tani Microsoft ka vendosur përfundimisht t’i thotë lamtumirë Hotmail-it dhe ta zëvendësojë atë me Outlook.com, ku përdoruesit do të jenë në gjendje të hyjnë në Twitter, Gmail, Facebook dhe në LinkedIn mes shumë karakteristikave të tjera të reja.

Shihni në footgalerinë e mësipërme, 5 karakteristikat më të mira të Outlook.com. /albeu.com/
Shtuar më 11/03/2013, ora 15:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori