MacBook Air me 12-inē modeli mė i ri nga Apple

Prodhimi i Apple-it për MacBook Air me 12-inç dhe i orës së mençur Apple Watch pritet të fillojë në 2015. Sipas rrjetit të furnitorëve të Apple, MacBook Air me 12-inç do ta ketë procesorin e Intel,

Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

 
Kush do të jetë fitues i çmimit "Topi i Artë"?
49.76 %
32.15 %
18.08 %
Total 13604 Vota!