Asusi prezanton tre modele të ZenFone 3 (FOTO LAJM)

Asus duket se tashmë ka gati tre modelet më të rinjë të smartfonëve, ZenFone 3, ZenFone 3 Deluxe dhe ZenFone 3 Ultra. Përderisa ZenFone 3 nuk ka procesorin Qualcomm, është telefoni i parë i mençur

 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

 
A rrezikohet vendi ynë nga sulmet e ISIS?
24.2 %
56.09 %
14.66 %
5.02 %
Total 4895 Vota!