999 rezultate për

zyrtarizuar

Arsenali zyrtarizon trajnerin Unai Emery (VIDEO) Kërkimit të Arsenalit mbi një trajner që të mund të zëvendësonte Arsene Wengerit i erdhi fundi, pasi sot klubi ka zyrtar
Çmenduri në Bundesligë, 5 lojtarë blihen për 12 minuta (FOTO LAJM) Kemi dëgjuar të flitet për shuma marramendëse në merkatot e futbollit, por një lajm krejt i veçantë vjen nga Gjermani pë
Arsenal rinovon kontratën me mbrojtësin e ri Arsenali ka zyrtarizuar rinovimin e kontratës me Rob Holding. Klobi londinez e ka zyrtarizuar rinovimin me lojtarin n
Zbulohet rivali i radhës për Kombëtaren shqiptare Me shum• gjasa Kombëtarja shqiptare do t• zhvilloj• një tjetër ndeshjeje miqësore në muajin tetor. Skysport ka zbulua
Partizani i rrëmben sulmuesin Shkëndijës, akoma pa u zyrtarizuar lojtari fillon stërvitjen Partizani realizon goditjen e madhe në sulm. Besart Abdurahimi më në fund i është bashkuar të kuqve. Edhe pse mungon
PDK kandidon Lirak Çelajn për Prishtinën? Tlirak PDK pritet të kandidojë Lirak Çelajn për komunën e Prishtinës. Vendimi do të bëhet publik pas mbledhjes së sotme të
Këta janë kandidatët zyrtarë për kryetarë komunash në Kosovë Rreth dy muaj para mbajtjes së zgjedhjeve lokale, partitë politike kanë filluara t’i prezantojnë kandidatët e tyre për k
Ahmeti, Vllahiu e Çelaj, gara e fortë për Kryetarin e Prishtinës Gara për kreun e Prishtinës ka qenë tradicionalisht top prioritet për partitë politike. Të gjitha partitë vazhdimish
Gjithçka gati, Real Madrid bëhet gati për të zyrtarizuar Mbappen Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka rritur fuqinë sulmuese ndaj sulmuesit Monako Kylian Mbappe. Los Blancos
Interit i jepet mundësia për ta zyrtarizuar blerjen e kërkuar largohet nga Paris Saint Germain i Aurier dhe Krychoëiak u tha në mënyrë të qartë nga trajneri Unai Emery Emery për '
Contes i sos durimi, i lë 24 orë ekipit për të zyrtarizuar këtë lojtarë Antonio Rudiger do të zbulohet si një lojtar i Chelsea në 24 orët e ardhshme. Mbrojtësi i Romës është duke ndërmarrë sot
Shpall kandidaturën një tjetër anëtar i PD-së për kryetar partie Me t’u hapur gara për kandidatin e PD-së kanë vërshuar kandidaturat për kryetar. Astrit Sinanaj, anëtar i PD ka zyrtari
Victor Lindelof arrin në Manchester për të zyrtarizuar marrëveshjen Manchester United dhe Benfica kanë rënë dakord për shifrën e 35 milionë paund për Victor Lindelof. Lojtari sot ka arr
Milan është gati për rezolucion, ja si ndryshon ekipi A.C Milan e ka seriozisht kur flet për revolucion këtë merkato. Sipas Marca ekipi italian është absolutisht ekipi më
Trofeu i Ligës së Kampionëve është gati, kush do ta “rrëmbejë”? (FOTO LAJM) Juventusi dhe Reali do të ndeshen në finalen e madhe të Ligës së Kampionëve, e cila fillon nga ora 20:45. Tashmë cdo
Zyrtare: Ja mandatet e partive politike në nivel republikan Komisioni Shtetëror Zgjedhor ka zyrtarizuar numrin e përgjitshëm të votave gjatë votimit më 11 dhjetor dhe rivotimit që
“Shqipen e ka zyrtarizuar 2001-shi, jo LSDM-ja apo VMRO-ja” Aliti ka kritikuar dy grupet parlamentare, respektivsht Ilja Dimovskin e VMRO-DPMNE-së dhe Goran Sugarevskin e LSDM-së,
Kosova e plotë ndaj Finlandës, FIFA konfirmon edhe Valonin FIFA vijon lajmet e mira për Kosovën në prag të sfidës ndaj Finlandës. Institucioni më i rëndësishëm i futbolli ka konfi
10 mbrojtësit më të shtrenjtë në histori (FOTO LAJM) Paratë në ditët e sotme kanë marrë një tjetër kuptim në futboll, duke ndryshuar shumë këtë sport. Nga rekordi i Ronaldos
11 blerjet më të shtrenjta në merkato për këtë sezon (FOTO LAJM) Merkato e kësaj vere ka dhuruar disa lëvizje të bujshme. I fundit është zyrtarizimi gjatë ditës së djeshme i super talen