999 rezultate për

zyrtarizimit

Gjuha shqipe drejt zyrtarizimit para zgjedhjeve lokale në Maqedoni Debatet e ashpra rreth çështjeve etnike dhe gjuhëve në Maqedoni, sipas njohësve të çështjeve politike, po shihen si përp
Mësohet dita e zyrtarizimit të Neymarit te PSG Saga për transferimin e Neymarit te PSG, po shkon drejtë fundit. Sipas medieve në Francë, PSG nesër do ta zyrtarizojë
Chelsea shumë pranë zyrtarizimit të rradhës Chelsea është shumë pranë nënshkrimit të rradhës. Antonio Conte dëshiron ta shndërrojë Chelsean në një klub të tmerrshëm
Milan pranë zyrtarizimit të rradhës Nikola Kaliniç dëshiron ta cilësojë veten si një lojtarë i A.C Milan por këtë mendim nuk ka ekipi i tij Fiorentina. Arsy
Antonio Rüdiger zyrtarizimit kalon tek Chelsea Roma ka arritur marrveshjen me Chelsean për mbrojtësin gjerman, Rüdiger. Sipas Calciomercato.it, shifra për transfer
Chelsea pranë zyrtarizimit të lojtarit 40 milionësh Antonio Conte dëshiron të nënshkruajë me Bakayoko nga Monako. Kampionët e Premier Ligës janë afër për të bërë marrëv
James Rodriguez është pranë zyrtarizimit tek Manchester United James është pranë largimit nga kampionët e Europës. Kolumbiani ka shprehur dëshirën për tu bashkuar me djajt e kuq. S
Inter pranë zyrtarizimit të Valeros Inter duket se është zgjuar në këtë merkato. Ekipi italian brenda dy ditësh po provon 3 pista të mundshme. Në Camp No
Chelsea pranë zyrtarizimit të Tiemoue Bakayoko Chelsea është shumë pranë zyrtarizimit të blerjes më të re, Tiemoue Bakayoko. Sipas tabloiditit The Sun, Chelsea ka b
Milan shumë pranë zyrtarizimit të radhës Milan nuk di të ndalet në merkaton e këtij viti. Pas zyrtarizimeve të një pas njëshme tetek kli rossoner flitet për
Kinezët drejt zyrtarizimit te Milani, ja kur mbyllet marrëveshja “Gazzeta Dello Sport” jep lajmin e madh se të enjten do të mbyllet marrëveshja e shitjes së klubit, ndërsa të premten do
Maqedonasit janë kundër zyrtarizimit të gjuhës shqipe Mbi 88% e qytetarëve të Maqedonisë janë kundër dygjuhësisë në vendin e tyre dhe i japin përkrahje të madhe projektit "Pë
Turqit e Maqedonisë dalin kundër zyrtarizimit të gjuhës shqipe Partia Demokratike e Turqve (Türk Demokratik Partisi) ka dalë kundër zyrtarizimit të shqipes në Maqedoni, meqë sipas kës
Kryetarët e komunave të lindjes reagojnë ashpër kundër zyrtarizimit të gjuhës shqipe Një numër kryetarësh të komunave lindore të Maqedonisë në një deklaratë të përbashkët kundërshtojnë zyrtarizimin e gjuhë
Risitë e Audit për 2016-ën (FOTO LAJM) Audi konfirmon se për vitin që vjen do të bëjë gati prezantimin e modelit të ri Q2 dhe ridizajnimin të modelit Q5. Dy mo
Barça i prish kontratën "tifozit" të Realit, 3 orë pas zyrtarizimit Reagimet e shumta nga mediat spanjolle ka pasur pas Barcelona ka nënshkruar me një lojtar që simpatizon Real Madridin, d
Inter-D'Ambrosio: një hap larg zyrtarizimit Sipas asaj që shkruan "TuttoSport", Interi i Thohir duket shumë pranë goditjes së parë në merkaton e janarit: bëhet fjal
Një lajm i mirë për 30 mijë qytetarë që nuk dëgjojnë Ministri i Mireqenies Sociale dhe Rinise Erion Veliaj njoftoi sot nisjen e procesit të zyrtarizimit të gjuhës së shenjav
Merkato, Top 10 personazhet e ditës (FOTO LAJM) Janë futbollistët që përbëjnë më shumë lajm për momentin, protagonistë të merkatos së verës, ëndrra e drejtuesve dhe tif
Top 10 futbollistët që mbajnë gjallë merkaton (FOTO LAJM) Janë futbollistët që përbëjnë më shumë lajm për momentin, protagonistë të merkatos së verës, ëndrra e drejtuesve dhe tif