999 rezultate për

zyrtarisht

Avdullah Hoti merr sot zyrtarisht detyrën e kryeministrit Avdullah Hoti do të marrë sot zyrtarisht detyrën e tij si kryeministër i ri i vendit. Pas votimit të djeshëm në Kuvend m
Zyrtarisht, në verë! Mësoni cilat janë ditët me fat të qeshorit dhe çfarë duhet të bëni Zyrtarisht në verë! Sezoni i nxehtë ka mbërritur dhe tashmë, të gjithë shpresojmë se do të jetë një verë e bukur. Megjit
Menaxheri i Muriqit: Zyrtarisht vetëm një klub i Premier League ka bërë ofertë Vedat Muriqi ka shkëlqyer deri më tani me skuadrën e Fenerbahces. Kjo ka bërë që të zgjoj interesimin e shumë klubeve
Zyrtarisht "Zonë e Gjelbër", qytetet në të cilat do të merren masat lehtësuese Në një komunikatë të publikuar në faqen zyrtare të Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, ministrja Ogerta Ma
Ina dhe Geri largohen zyrtarisht nga "Për’Puthen" Ina dhe Geri, dy konkurrentët e “Për’Puthen” në “E diell”, shkëmbyen javën e kalur puthjen e parë, duke konfirmuar se ma
"Kanye West është zyrtarisht një miliarder" (FOTO LAJM) Kanye West është zyrtarisht një miliarder pasi linja e tij e atlete u përshkrua si një nga tregimet e shkëlqyera të shit
Thaçi i kërkoi zyrtarisht mandatarin për kryeministër Isa Mustafës Zyra e Presidentit të Kosovës ka konfirmuar mbajtjen e takimit ndërmjet presidentit Hashim Thaçi dhe kreut të LDK-së, Is
COVID-19/ Zyrtarisht nis hapja e Shqipërisë: Rama zbulon kur dhe bizneset që nisin punë Më 20 prill do të hapen bizneset e kategorisë së parë, ato me rrrezik të ulët. Më 27 prill do të hapen bizneset e r
Nis zyrtarisht pranvera? Rriten temperaturat Vendi ditën e sotme pritet të karakterizohet nga mot i mirë, me pak vranësira. Ndërkohë në qarqet Lezhë, Fier, Berat
COVID-19/ OBSH flet zyrtarisht: Përdorni maska kur flisni apo takoni të tjerë! Organizata Botërore e Shëndetësisë, ka nxjerrë një udhëzim të ri lidhur me përdorimin e maskave nga qytetarët, si në mas
Publikohet zyrtarisht sezoni i katërt i "La Casa de Papel" Seriali më i suksesshëm spanjoll, “La Casa de Papel” është tashmë i disponueshëm për të gjithë shikuesit, me tetë episod
Negociatat me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, BE hap zyrtarisht "dritën jeshile" Bashkimi Europian zyrtarizon vendimin për hapjen e negociatave të anëtarësimit me Shqipërinë dhe Maqedoninê e Veriut.
ZYRTARE: Gjermania ndërpret aktivitetin Kategoria e tretë gjermane dhe gjithë të tjerat poshtë saj, zyrtarisht nuk do të zhvillohen për dy javët e ardhshme të p
ZYRTARE/ Maqedonia kërkesë UEFA-s për shtyerjen e ndeshjes me Kosovën Federata e Futbollit të Maqedonis i është drejtuar zyrtarisht UEFA-s duke i kërkuar ndeshjen me Kosovën, e planifikuar p
Pas 6 muajsh të ndarë, Kylie Jenner dhe Travis Scott zyrtarisht bashkë (FOTO LAJM) Kylie Jenner dhe Travis Scott u ndanë në muajin shtator të vitit që lamë pas por ruajtën një marrëdhënie të mirë me njër
Habit partneri turk i Gentës: Jam zyrtarisht kosovar (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Genta Ismajli prej kohësh ka bërë publike lidhjen me biznesmenin turk Hysen Usta. Dyshja po jetojnë
Ndalimi i Henri Çilit, reagon zyrtarisht Profesorati i UET Lajmi se botuesi dhe analisti Henri Çili bëri shumë shpejt xhiron e mediave dhe rrjeteve sociale dhe për këtë ka reaguar
Pengmarrja e Jan Prengës zyrtarisht në SPAK, kush janë dy prokurorët e çështjes Akoma nuk është zbardhur vrasja dhe pengmarrja e Jan Prengës e cila tashmë i ka kaluar SPAK. Mësohet se dy prokurorët
Kurti mohon zyrtarisht se ka takuar Grenell në Mynih Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, e ka konfirmuar sot se në Mynih të Gjermanisë nuk është takuar me amb
1 mijë të vdekur, OBSH ndryshon zyrtarisht emrin e coronavirusit Coronavirusi tashmë ka një emër të ri zyrtar. Termi aktual coronavirus nuk ishte i saktë, sepse përcakton familjen e