999 rezultate për

zyrtaret

"Shefja" në arrrati! Konfirmohet masa e sigurisë për zyrtarët e OSHEE, vodhën 132 mijë euro Ditën e sotme është marrë vendimi për 4 ish-zyrtarët e OSHEE të cilët akuzohen për korrupsion pasiv dhe abuzim me tender
Skandali me tenderat, dalin para GJKKO 3 zyrtarët e OSHEE-së Bëri jo pak bujë afera korruptive në zyrat e OSHEE e zbuluar nga SPAK. Ditën e sotme në GJKKO, ka nisur vlerësimi i m
Zyrtarët bënë namin me tenderat, OSHEE zbulon qëndrimin e saj në lidhje me skandalin Ditën e sotme GJKKO ka dhënë masën e arrestit me burg për shtetasit Albana Ferraj dhe Elis Bushati, ndërkohë që është dh
SKEMA/ Kush janë katër zyrtarët e OSHEE-së që mbushën xhepat plot falë tenderave GJKKO ka dhënë masën e arrestit me burg për shtetasit Albana Ferraj dhe Elis Bushati, ndërkohë që është dhënë masa e arr
Abuzuan me detyrën, arrestohen zyrtarët e ARRSH në Durrës Disa zyrtarë të ARRSH në Durrës kanë rënë në prángat e pòlícisë së Durrësit pasi kanë ábùzuar me detyrën për vlerën 200
Akuzat për fshehje të ardhurash dhe mashtrim, kush janë 6 zyrtarët e arrestuar Prokuroria e Tiranës ka urdhëruar arrestimin e disa zyrtare të Agjencisë Kombëtare të Burimeve Natyrore. Deri më tani
Bilanci tragjik, 135 të vdekur dhe 5000 të plagosur në Bejrut Kabineti i Libanit shpalli një gjendje të jashtëzakonshme dy-javore në kryeqytet dhe i dorëzoi ushtrisë kontrollin e sig
U kapën duke kryer marrëdhënie sek*uale, pezullohen nga detyra dy zyrtarët e lartë (VIDEO) Një video në Twitter tregonte se një prej punonjësve të OKB qëndronte në pjesën e pasme të fuoristradës i shoqëruar nga
Francezët përdorin kapele me përmasa të mëdha që ruajnë distancën sociale Kapelat mund të jenë edhe një zgjidhje artistike për të siguruar që personat t’i respektojnë distancat mes njëri-tjetrit
Trafikonin emigrantë, edhe motra e drejtoreshës së Kufirit përfundon në polici Vazhdojnë ndalimet për grupin e përfshirë në trafikun e emigrantëve nga vendet e Lindjes në Shqipëri, për të vijuar në s
Trafik njerëzish nga Lindja në Perëndim, 4 zyrtarët e lartë përfundojnë në polici Ka përfunduar në polici Drejtoresha e Drejtorisë Rajonale të Kufirit e Migracionit në Tiranë, Enkelejda Toska bashkë me
Infektimi i deputetit me COVID 19, vetëizolohen ministrat dhe zyrtarët e tjerë Deputeti shqiptar i LSDM, Muhamed Zekiri ka dalë pozitiv me Covid-19 dhe kjo ka sjellë menjëherë efektin zinxhir të izol
ANTIKORRUPSIONI/ Shtyhet afati për zyrtarët që duhet të deklarojnë pasurinë Jo të gjithë zyrtarët e lartë publik e kanë deklaruar pasurinë në Agjencinë e Kundër Korrupsionit deri më 31 mars kur ka
Uli pantallonat dhe i tregoi plagët Ramës, Alfred Lela takon zyrtarët amerikanë Gazetari Alfred Lela, që uli pantallonat mbrëmë në “Real Story”, për t’i treguar kryeministrit Rama shenjat e dhunës së
Zbulohet protokolli i plotë, ja si do të veprohet në La Liga Në La Liga brenda stadiumit do të lejohen vetëm 197 njerëz. Zyrtarët dhe autoritetet kanë zbuluar një plan të detajua
Goditi dy zyrtarët e bashkisë, arrestohet 40-vjeçari në Kolonjë Një 40-vjeçar ka rënë në prangat e policisë në Kolonjë, pasi ka goditur dhe kanosur dy zyrtarë të bashkisë. Mësohet s
Premier League në bisedime të avancuara për të nisur kampionatin Premierliga është në një fazë të përparuar në bisedimet me Qeverinë për kthimin e futbollit në qershor. Mirror Spor
Amerika sulmon Kinën për COVID-19: Fshehu virusin dhe të dhënat e vërteta Kina ka fshehur shtrirjen e shpërthimit të koronavirusit në vendin e saj, duke raportuar thuajse gjysmën e rasteve total
NEGOCIATAT/ Holanda nuk i harron "peshqit e mëdhenj": Të dënohen zyrtarët e lartë! Shqipëria pritet ta ketë shumë më të vështirë se Maqedonia Veriore fillimin zyrtar të negociatave, pavarësisht votës së
Shkon në 100 të vdekur nga koronavirusi në SHBA COVID-19 vazhdon të përhapet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, dhe numri i të vdekurve arriti shifrën 100. Siç rapo