999 rezultate për

zyrtares

Digjen 12 apartamente në Pogradec, njëri prej tyre i ish-zyrtares së lartë Një zjarr i fuqishëm ka rënë në qytetin e Pogradecit. Burimet bëjnë me dije se kati i pestë i një pallati te vjetër
Komentet e zyrtares për senatorin McCain shkaktojnë reagime Një zyrtare e Shtëpisë së Bardhë i ka trajtuar me mospëfillje kritikat e senatorit John McCain ndaj kandidaturës së Pres
Shpërthimi në Shkodër, makinës së zyrtares së Arsimit i vunë eksploziv Detaje të reja janë zbuluar nga shpërthimi makinës tip “Ëolksëagen” në qytetin e Shkodrës. Ngjarja ka ndodhur në zo
Haradinaj ia shpjegon zyrtares së BE-së si do të veprojë me Demarkacionin Pas ndryshimeve në Komisionin Shtetëror më në fund ka folur edhe Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj. Ai në një taki
Zyrtarja e gjykatës punëson vajzën pa konkurs Myrvete Halilaj, zyrtare e personelit në Gjykatën Themelore të Prishtinës, ka punësuar vajzën në pozitën e zyrtares për
Tahiri zyrtares së Brukselit: Zyrat e Qeverisë në Veri u sulmuan me bombë Ministrja për Dialog, Edita Tahiri, ka zhvilluar mbrëmë një bisedë të gjatë telefonike me drejtoreshën për Evropën Perën
Në kërkim të Lavdrim Muhaxherit, Policia bastis shtëpinë e zyrtares së AKI-së Jo vetëm shtëpia e Lavdrim Muhaxheirit është bastisur së fundmi. ​Pjesëtarë të Policisë së Kosovës kanë qenë të bi
Lufta kundër korrupsionit, nën hetim një numër i madh zyrtarësh Kryeprokurori Adriatik Llalla u shpreh sot se një numër i madh zyrtarësh shqiptarë janë nën hetim për korrupsion. Duke f
Dasma madhështore e zyrtares së lartë të Prishtinës (VIDEO) Kjo është dasma më madhështore dhe njëkohësisht më moderne që mund të keni parë ndonjëherë në Prishtinë. Kjo dasmë ës
SHBA aludon se Rusia mund të ketë rol në përgjimin e zyrtares amerikane SHBA akuzon Rusinë se mund të jetë e përfshirë në skandalin e përgjimit të telefonatave të udhëheqësve të lartë amerikan
Hoxhaj kërkon shkarkimin e zyrtares në Bern Pas tërheqjes së diplomatit në Kroaci, Urtak Hamiti, Ministri i Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj ka kërkuar nga ambasador
VV-ja reagon ndaj sulmit të zyrtares së Vitisë Sekretariati i Gruas Aktiviste i Lëvizjes VETËVENDOSJE! shpreh shqetësimin e thellë dhe e dënon ashpër sulmin fizik që