999 rezultate për

zyrtare

Formacionet zyrtare: Juventus-Napoli Juventusi do të përballet me Napolin për finalen e Superkupës së Italisë, që zhvillohet në "Mapei Stadium". Torinezët
LIVE/ Zyrtare! Joe Biden betohet si President i SHBA Tashmë është zyrtare, Joe Biden është betuar si Presidenti i 46-ë i SHBA-ve. Presidenti Biden u shpreh pas betimit se
ZYRTARE/ Premier League merr vendimin një vendim shumë të rëndësishëm Premierliga angleze ka marr një vendim tejet të rëndësishëm sot gjatë ditës. Federata e Futbollit Anglez me ndihmën e
ZYRTARE/ Arsenali ndërpret kontratën me mbrojtëson grek Arsenali ka konfirmuar shkëputjen e kontratës se qendërmbrojtësit Sokratis. Greku ka bërë 59 paraqitje për "Topçinjtë
Formacionet zyrtare, Leicester-Chelsea Chelsea në krizë të thellë rezultatesh luan në transfertë ndaj Leicester të vendit të vendit të dytë. Nëse Blutë e Lo
ZYRTARE/ Mandzukic prezantohet te Milani Skuadra e AC Milan ka prezantuar zyrtarisht sulmuesin kroat, Mario Mandzukic. Kuqezinjtë njoftua se ish-sulmuesi i Ju
Kreu i OBSH-së: Bota në prag të një dështimi moral katastrofik Kreu i Organizatës Botërore të Shëndetësisë thotë se bota është “në prag të një dështimi moral katastrofik” për shpërnda
Formacionet zyrtare, Cagliari-Milan Edhe pse me 8 mungesa, Milani i Stefano Piolit, do të kërkojë të triumfojë në sfidën e mbrëmjes së sotme në transfertë n
Arrestimi i kryekomunarit të Ulqinit dhe zyrtarëve të tjerë, reagon zv/kryeministri shqiptar Zëvendëskryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç ka reaguar pas arrestimit të kryetarit të Komunës së Ulqinit, Loro N
Arrestohet kryetari i Komunës së Ulqinit dhe 4 zyrtarë të tjerë Kryetari i Komunës së Ulqinit në Malin e Zi, Ljoro Nrekiç dhe 4 zyrtarë të tjerë të kësaj komune janë arrestuar. Sipa
Formacionet zyrtare, Inter-Juve N orën 20:45 n San Siro luhet derbi i Serie A mes Interit dhe Juventusit. Të dyja ekipet luftojnë për titullin. F
ZYRTARE/ Milani merr Mandzukic Milani ka bërë afrimin e radhës në merkato duke marrë Mario Mandzukic. Ky i fundit do të jetë kuqezinjtë për të zëvë
Napoli – Fiorentina, formacionet zyrtare Napoli do të ndeshet me Fiorentinën në kuadër rë xhiros së 18-të të Serie A. Napoli dhe Fiorentina është dueli i radh
ZYRTARE/ Dajaku largohet nga Bayerni, kjo është skuadra e re Futbollisti kosovar Leon Dajaku ka gjetur klub të ri. I riu ka firmosur kontratë gjysmë-sezoni me skuadrën e Union Be
Fulham – Chelsea, formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Fulham pret rivalin londinez Chelsea, në kuadër të xhiros së 19-të të Premierligës. Skuadra e Scott Parker aktualisht
ZYRTARE/ Milani firmos me mesfushorin francez Vetëm statusi zyrtar mungonte, i cili tani ka mbërritur: Soualiho Meïté është një lojtar i ri i Milanit. Futbollisti
Formacionet zyrtare: Lazio-Roma Do të luhet duke filluar nga ora 20:45, ndeshja derbi mes Lacios dhe Romës. Të dyja skuadrat futen në fushë me objekt
ZYRTARE/ Rooney lë përfundimisht futbollin Në nëntor të vitit 2020, Wayne Rooney nisi punën si trajner te Derby Conty. Njëherësh ai ishte në dispozicion edhe si
Formacionet zyrtare, Reali kërkon finalen e Superkupës së Spanjës ndaj Bilbao Real Madrid do të takohet me Athletic Bilbao për gjysmëfinalen e Superkupës së Spanjës, ku në finale do ta gjejnë Barcel
Zyrtare: Luka Jovic rikthehet te Eintracht Frankfurt Jovic kaloi të Reali në vitin 2019 për 63 milionë euro, por dështoi të gjejë vend në formacionin e Zidanes duke bërë par