999 rezultate për

zyren

SKANDAL! 9 automatikë gjenden zyrën e shefit të komisariatit të Elbasanit Nëntë armë zjarri, automatike model 56 prej dy vitesh qëndronin në zyrën e shefit të komisariatit të këtij qyteti. Ar
Merkel e dashuruar me yllin gjerman, e fton në zyrën e saj Kancelarja e Gjermanisë, Angela Merkel ka pritur në zyrën e saj legjendën e Gjermanisë, Bastian Schweinsteiger dhe gruan
Shpërthimi në zyrën e kryetarit, policia zbulon detaje Një shpërthim plagosi mëngjesin e sotëm Kryetarin e Bashkisë Lushnjë dhe gjithashtu edhe sekretaren e tij. Sipas info
Rama tregon si tërmeti i dëmtoi zyrën: Do ishte shembur por... Për herë të parë Rama ka folur rreth dëmeve që ka pësuar godina e kryeministrisë nga tronditjet e fuqishme të tërmetit t
Pas Salianjit, jepet dënimi për Alizotin dhe Olldashin Gjykata ka vendosur të dënojë me një vit burg Ervin Salianji për kallzim të rremë kryer ne bashkepunim. Në anën tjetë
Tre ambasadorë "zbarkojnë" në zyrën e Lleshajt Ambasadori i Bashkimit Euriopian, Luigi Soreca, e ngarkuara më punë në ambasadën e SHBA-sënë Tiranë, Leyla Moses Ones dh
Pas tërmetit, sekuestrohen dokumentat në zyrën e urbanistikës në Durrës Prokuroria e Durrësit ka sekuestruar dokumentet në zyrën e urbanistikës. Këto dokumenta, pritet të ballafaqohen me ob
Ambasadori i Gjermanisë, Gerberich priti nxënësit e ShMP "Jahja Kemal" në zyrën e tij Drejtori Onder Ozgurlu, Përgjegjësi për Marrëdhëniet me Publikun Syrija Tauk, koordinatori i Projektit Erasmus + KA229 V
Pas SHBA-së dhe BE-së, në zyrën e Bashës pritet ambasadorja e Francës Që kur BE mori vendimin për negociatat me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, ambasadorja franceze ka bërë disa deklarat
Çfarë po ndodh në PD? Katër ambasadorë të rëndësishëm shkojnë në zyrën e Bashës Kryedemokrati Lulzim Basha ka pritur në zyrën e tij katër ambasadorë të rëndësishëm. E ngarkuara me punë në ambasadë
Rrezikon 4 vite heqje lirie, Kajmaku prej 2 ditësh nuk shfaqet në zyrën e tij Agim Kajmaku nuk është shfaqur në zyrën e tij të Bashkisë së Vorës, prej dy ditësh. Kjo mungesë erdhi kur Partia Demo
Rudina Hajdari flet për viktima: Merrni masa se po na kërcënojnë Deputetja demokrate Rudina Hajdari bëri një deklaratë të fortë në nisje të seancës së sotme se është kërcënuar fizikisht
Kryemadhi i "shkeli syrin" Ramës, Basha i zë zyrën që në mëngjes Metës Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i ka shkuar në zyrë këtë mëngjes, Presidentit të republikës së Shqipërisë,
Ndalesa e Metës pas mbylljes së Komisionit, kush e ftoi për kafe Kreu i Shtetit, Ilir Meta ka bërë një ndalesë në zyrën e kreut të Kuvendit Gramoz Ruçi. Burime nga Kuvendi bëjnë me d
Një zonjë me class, kështu duket Marina në zyrën e saj në Tv Klan (VIDEO) Marina Vjollca vijon të na mbajë pezull sa i përket emisionit të ri që pritet të transmetohet shumë shpejt në “TV Klan”.
Bosi ndërkombëtar i kanabisit takon Zaevin në zyrën e tij Biznesmeni amerikan Majk Shtraumetis i njohur si bosi i kanabisit në botë me nofkën Big Majk ka qëndruar në Maqedoninë e
Kryebanditi i Kosovës në kryezyrën e shtetit - 22 shërbëtorët e tij në pranga?! Nga Enver Bytyçi ‘Ne varim hajdutët e vegjël, ndërsa të mëdhenjtë i çojmë nëpër zyra’, thoshte Ezopi i njohur dh
Rakip Suli hyri në Bashki me dhunë, reagon Basha: Hajduti i miliona eurove Mesditën e sotme Rakip Suli u fut në zyrën ku më parë Xhelal Mziu drejtonte Bashkinë Kamëz. Dera kryesore e institucioni
Si asnjëherë më parë, bashkia drejtohet nga 2 kryetarë Diçka krejt e pazakontë ka ndodhur në qytetin e Devollit ditën e sotme, ku deri pak minuta më parë në zyrën e bashkisë s
"Të pashë kur t’i ngulën thikat në shpinë", këshilltarja e Ramush Haradinaj flet hapur për ish-kryeministrin Këshilltarja e Ramush Haradinajt, Meliza Haradinaj, ka reaguar pak minuta para se ish-kryeministri të niset drejt Gjykat