999 rezultate për

zyre

Meta pret në zyrë raporteren e PE: Po rikthehet diktatura me mjete ligjore! Presidenti Ilir Meta sot ka pritur në zyrën e tij raporteren e Parlamentit Europian, Isabel Santos të cilës i ka shprehu
Mbylli zyrën e u nis drejt shtëpisë, vdes sa del nga makina zyrtari në Delvinë Përgjegjësi i Gjendjes Civile në Bashkinë Delvinë ndërroi sot jetë, pas një ataku kardiak. Ndarja e papritur e tij ng
Ambasadori i OSBE-së i shkon në zyrë Kryeprokurorit Prokurori i Përgjithshëm Olsian Çela ka patur sot një takim me kreun e prezencës së OSBE-së në Shqipëri Bernd Borchardt.
Plas sherri në zyrën e postës, ish-punonjësi i hakërrehet drejtorit se e hoqi nga puna Një ditë më parë në Vlorë ka ndodhur një konflikt fizik në zyrën postore. Burime për mediat bëjnë me dije se një ish
Hoqi fotografinë e Thaçit që ditën e parë që hyri në zyrë, Osmani merr "hakmarrjen" që nuk priste (FOTO LAJM) Kryeparlamentarja e Kosovës Vjosa Osmani me marrjen e detyrës, hoqi fotografinë e Hashim Thaçit nga muri sapo hyri në z
Albin Kurti bashkon flamurin e Shqipërisë me atë të Kosovës në zyrën e tij Në intervistën e tij të parë si kryeministër i Kosovës, Albin Kurtit i ka dalë edhe detaji ndryshe në zyrën e tij. Ai
Zbulohet data dhe ora kur Kurti do të hyjë në zyrën e kryeministrisë Të martën në orën 11:00 Albin Kurti edhe formalisht do ta pranojë mandatin e Kryeministrit të Republikës së Kosovës.
Mos u stresoni më çdo mëngjes! 6 mënyra si të visheni shpejt për në zyrë (FOTO LAJM) Është e vërtetuar se njerëzit më shumë kalojnë kohë në punë se sa duke u argëtuar. Prandaj, kjo është një arsye më sh
SKANDAL! 9 automatikë gjenden zyrën e shefit të komisariatit të Elbasanit Nëntë armë zjarri, automatike model 56 prej dy vitesh qëndronin në zyrën e shefit të komisariatit të këtij qyteti. Ar
Zbulohet dita kur do të vijë ambasadorja e re e SHBA në Tiranë Ambasadorja e re e SHBA në Shqipëri, Yuri Kim do të marrë detyrën zyrtarisht më 30 janar në orën 5:30 të pasdites së asa
Rikthimi i protestave kundër Ramës? Basha thërret në zyrë aleatët Opozita është e bindur për t'ju kthyer protestave kundër qeverisë në fund të shkurtit. Pak minuta më parë ka përfundu
Merkel e dashuruar me yllin gjerman, e fton në zyrën e saj Kancelarja e Gjermanisë, Angela Merkel ka pritur në zyrën e saj legjendën e Gjermanisë, Bastian Schweinsteiger dhe gruan
Zbulohet ana e errët e serbit që bleu tre traktorë për familjet në Kosovë Dhurimi i traktorëve për tri familje serbe në disa komuna kosovare ishte bërë lajm. Por ky aksion i Zyrës së Serbisë për
Policia vë shpërblim për shoferin që i hodhi granatën në zyrë ish-shefit Personi në foto është Gëzim Saraçi, 50, vjeç i cili prej më shumë se 48 orësh është shpallur në kërkim policor, si autor
Zëri Amerikës: Fatos Tushe u plagos për para Kryetari i Bashkisë së Lushnjes Fatos Tushe dhe sekretarja e tij Erisa Qalliu mbetën sot të plagosur si pasojë e shpërth
"I kam dërguar 3 ftesa", Thaçi tregon kur e pret në zyrë Albin Kurtin Presidenti i Kosoves Hashim Thaçi ka thënë se do ta presë në zyrën e tij për ta mandatuar kandidatin e Vetëvendosjes pë
Shpërthimi në zyrën e kryetarit, policia zbulon detaje Një shpërthim plagosi mëngjesin e sotëm Kryetarin e Bashkisë Lushnjë dhe gjithashtu edhe sekretaren e tij. Sipas info
Granatë dhe të shtëna në zyrë, kush e donte të vdekur Fatos Tushen Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në këtë fundvit duke tronditur gjithë Shqipërinë. Një shpërthim i fuqish
E FUNDIT/ Bombë në zyrë, plagoset kryebashkiaku i Lushnjes Fatos Tushe Plagoset kryetari i Bashkisë së Lushnjes Fatos Tushe. Nga të dhënat paraprake dyshohet për shpërthim bombe brenda zyr
Kurti refuzoi t’i shkonte në zyrë, Thaçi nuk tërhiqet Presidenti Hashim Thaçi reagoi ndaj liderit të Vetëvendosjes Albin Kurti, i cili nuk i shkoi sot në zyrë pavarësisht fte