999 rezultate për

zyrat

Deputetët harrojnë zyrat, nuk kryejnë detyrimet Pjesa dërrmuese e 140 deputetëve, si të mazhorancës, ashtu edhe të opozitës, kanë zyra të veçanta në zonat e tyre elekto
Po mbahen nën vëzhgim, Gjiknuri dhe Ahmetaj drejt burgut? Ndërsa të gjithë i kanë sytë tek përplasja e fortë mes presidentit Ilir Meta dhe kryeministrit Edi Rama, pas ndryshimeve
Bastisen zyrat e "Deutsche Bank", dyshohet për pastrim parash Zyrat qendrore të “Deutsche Bank” në Frankfurt janë bastisur nga një grup hetimor i përfshirë në hetimin ndaj saj për pa
Hetime për pastrim parash, bastisen zyrat e klubit Moscroun të Belgjikës Në Futbollin e sotëm kemi parë skandale shumë të mëdha në në lidhje me sportin më ndjekur në planet . Por jo gjithcka q
Hapen zyrat e reja të Lagjes Nr.13 në Selitë, tashmë shërbimet më afër qytetarëve (FOTO LAJM) Banorët e lagjes që përfshin zonën jugore të Tiranës, Selitën, Kodrën e Diellit apo edhe Liqenin e Thatë, nuk u duhet
Kjo është bomba që u dërgua në zyrat e CNN (FOTO LAJM) Një mjet i dyshimt shpërthyes, është dërguar sot edhe në zyret e CNN në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Në lidhje me
Ambasada në Athinë ka një njoftim të rëndësishëm për shqiptarët që jetojnë në Greqi Ambasada e Shqipërisë në Greqi ka një njoftim të rëndësishëm për të gjithë shtetasit shqiptarë që jetojnë në Greqi. Sip
Zyratre: Portieri i Arsenal në Serie A Portieri i Arsenal Davide Ospina është zyrtarizuar tek skuadra e Napolit. Kolumbiani mbërriti mbasditen e sotme ku pa
Nga nesër nisin drithërimat e referendumit Nga nesër fillon kontrolli i të dhënave në Listën zgjedhore për zbatimin e referendumit më 30 shtator. Inspektimi do të
Zjarri në Tiranë, te zyrat e AKSHI pranë Kryeministrisë Një zjarr ka shpërthyer mbrëmjen e sotme në Tiranë, Zjarri ka rënë në zyrat e AKSHI-it dhe mendohet se shkak ka qenë
Gjykata mbyllet në seancën për korrupsion, a po frikësohen? Gjykata Themelore në Prishtinë, në seancën publike ndaj zyrtarëve të institucionit mikrofinanciar “KosInvest”, Avni Biqk
Punonjësit e bashkisë ndajnë zyrat me macet Punonjësit e Bashkisë Esenkoy në qarkun Yalova të Turqisë ua kanë hapur dyert e institucionit maceve. Keto kafshë të
Sulmohen zyrat e gazetës të njohur në Holandë (FOTO LAJM) Zyra qendrore e gazetës holandeze De Telegraaf u godit nga një furgon herët në mëngjes. Policia flet për një sulm të qël
Militantët partiakë pushtojnë zyrat shtetërore, s'ka vend për njerëzit e drejtë Zyra Kombëtare e Auditimit ka evidentuar se institucionet qendrore dhe lokale të vendit kanë punësuar numër të madh të p
Po e braktisin ‘anijen’: Personeli britanik në zyrat e BE në Bruksel goditet nga BREXIT Shifrat nga të dhënat e Bashkimit Europian marrë nga Reuters si dhe intervistat reflektojnë një pikëpamje pesimiste mbi
KOKSH: Peshëngritësit dhunuan zyrat Nëpërmjet një deklarate për shtyp, Komiteti Ekzekutiv i KOKSH ka dënuar ngjarjen e djeshme në zyrat e këtij institucioni
"Raporte seksuale në zyrat e shtetit", si u zbulua skandali gjatë regjimit komunist (FOTO LAJM) Një dokument i Sigurimit të Shtetit në vitin 1973 ka zbuluar detaje mbi raste skandalesh seksuale gjatë periudhës së kom
Tha se Vlahutin udhëroi arrestimin e tij, zyrat e BE-së nxjerrin bllof Berishën Ish-kryeministri Sali Berisha bëri bujë me deklaratën se në fakt ambasadorja Romana Vlahutin kishte kërkuar arrestimin
FBI bastis zyrat e avokatit të Trump, ja çfarë gjen Byroja Federale e Hetimeve në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, e njohur si FBI, ka bastisur zyrat e Michael Cohenit, avo
Mësoni ku ndodhen zyrat e reja të Gruevskit Ish lideri i VMRO-DPMNE-së ka zyra të reja edhe atë në QT “Palloma Bjanka”, jo larg nga selia e bardhë e partisë, e ndër