999 rezultate për

zyrat

Pajisja me dokumente biometrike, ministria e Brendshme bën njoftimin e rëndësishëm Ministria e Brendshme ka njoftuar të gjithë qytetarët se aplikimi për dokumente biometrike do të vijojë të jetë i hapur
Ju ka skaduar karta e ID apo pasaporta? Zyrat të hapura edhe të shtunën "Është një numër ende, edhe pse ka patur një përgjigje pozitive deri më tani nga shtetasit shqiptarë, ka një numër relat
EULEX mohon të ketë bastisur zyrat e PDK EULEX ka mohuar të ketë bastisur sot zyrat e PDK. Misioni i Bashkimit Evropian për Sundimin e Ligjit në Kosovë e cilë
Vodhën tendera?! Ç'ndodhi sot në zyrat e OSHEE Ish-drejtori i Prokurimeve në OSHEE Erlis Bushati është arrestuar ndërkohë që është shpallur në kërkim një tjetër zyrtar
Ishte në zyrat e Bayern Leverkusen, dështon në minutat e fundit transferimi i Rashicës Milot Rashica do të qëndrojë te Verder Bremen të paktën deri në janarin e vitit 2021 pasi transferimi i tij në një tjetë
Zyrat e revistës Charlie Hebdo sërish në shenjestër, dërgohet pakoja misterioze Të paktën dy persona kanë mbetur të plagosur pas një sulmi me thikë në qendër të Parisit. Një operacion policor po z
Zjarr në Shkup, digjen zyrat e Inspektoratit Shtetëror të Ministrisë së Ekologjisë Sot rreth orës 07:10 minuta është denoncuar se në Sheshin "Filipi 2" në ndërtesën ku janë të vendosura disa institucione
Klinaku: Hetuesit e Specialës nuk bën bastisje në zyrat e OVL e UÇK-së, me ta kemi pi kafe Sekretari i OVL së UÇK-së, Faton Klinaku, ka mohuar zërat se kinse hetuesit e Dhomave të Specializuara kanë kryer bastis
E rëndë, një person i maskuar lë 4 mijë dosje të Speciales tek zyrat e OVL-së së UÇK-së Ditën e ndjeshme një ngjarje e pazakontë dhe e frikshme ka ndodhur me disa dosje të rëndësishme të Speciales në Kosovë.
Pas asaj të Messit, në zyrat e katalanasve vjen edhe një tjetër letër nga Setien Quique Setien ka paraqitur një kërkesë për klubin e Barcelonës. Quique Setien ka dërguar një faks tek Barcelona. P
Infektohet punonjësi, mbyllen zyrat e Urdhrit të Farmacistëve Zyrat e Urdhrit të Farmacistëve janë mbyllur menjëherë pasi një punonjës ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Në një
Përndjekja e një vajze dhe tensioni në zyrat e Konsullatës italiane, arrestohen katër persona Katër persona kanë rënë në pranga në Vlorë për vepra të ndryshme penale. Kështu u arrestua shtetasi K. I., 35 vjeç, b
COVID-19, njoftim i rëndësishëm për pensionistët e Kosovës Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica ka njoftuar se pensionistët e Kosovës nuk janë të obliguar të pa
Aktorëve nuk iu dha kohë të merrnin as veshjet, Veliaj ''lë në këmbë'' zyrat e bashkisë Mëngjesi i 17 majit, do na sjellë gjithmonë në mendje shembjen e Teatrit Kombëtar, teksa gjithë populli ishte në gjumë.
Rrëfimi i Lindita Milotit: Babai im kriminel, përdhunoi vajza në zyrat e Shkodrës Lindita Miloti, është e bija e Xhevdet Milotit, ish-sigurims shteti në kohën e regjimit komunist. E ftuar në studion e “
Mos shkoni tek zyrat, nga tani aplikoni online për pasaportën dhe kartën e identitetit Qytetarët që duan të nxjerrin pasaportë apo kartë identiteti mund të aplikojnë online, pa pasur nevojë të shkojnë në spo
Mbi tre orë në zyrat e "OFL", çfarë deklaroi Lulzim Berisha 24 orë pasi emri i tij u lakua nga operacioni ‘anti-KÇK’ që i kërkonte justifikimin e pasurisë, ish kreu i Bandës së Dur
Qeveria Kurti gati, të emëruarit e Haradinajt lënë zyrat Kryeministri i ri, Albin Kurti, tashmë ka pranuar mandatin e tij edhe zyrtarisht. Shumica e ministrave kanë marrë mandat
Emre Can në zyrat e klubit gjerman për vizitat mjekësore E ardhmja e Emre Can është vendosur. Mesfushori gjerman është larguar nga Juventus dhe është rikthyer në Bundesliga pas
Skandal korrupsioni në Belgjikë, policia bastis zyrat e klubit legjendar Zyrat e klubit belg Standard Liege janë bastisur gjatë ditës së sotme nga hetuesit belgë si pjesë e një hetimi për korru