999 rezultate për

zyrĂs

Del nga pista, avioni përplaset me një bllok zyrash Një avion privat doli nga pista dhe u përplas me një bllok zyrash në Maltë, për shkak të erërave të forta. Sipas njof
Ja kush e trafikoi për prostitucion shqiptaren e vrarë në Amsterdam Historia e saj po qarkullon kudo në media dhe se informacione të reja po qarkullojnë pikërisht për të. Zyra Hida, vaj