999 rezultate për

zyrĂ

Kurti futet në "këllëfin" e politikanit normal: Nuk do ta heq flamurin e Kosovës nga zyra Kandidati për Kryeministër të Kosovës, Albin Kurti, gjatë sesionit pyetje&përgjigje LIVE në Facebook organizuar nga KDI,
Me një foto nga zyra, Luana Vjollca zbulon formatin në të cilin do ta shohim këtë sezon (FOTO LAJM) Pas një pritjeje disa javore, Luana Vjollca ka zbuluar ditën e sotme me anë të një postimi në llogarinë e saj në rrjetet
Zyrat bosh, zyrtarët politikanë dalin në kërkim të votave Që nga shpallja e datës së zgjedhjeve parlamentare të 6 tetorit, efikasiteti i punës në institucionet qendrore dhe lokal
TRONDITESE/ 14 vjeçari vret 5 anëtarët e familjes Një 14-vjeçar ka rrëfyer se ka vrarë të pesë anëtarët e familjes së tij në një rezidencë në Alabama, thanë autoritetet v
Do të aplikoni për karta ID ose pasaporta biometrike? Ja njoftimi i rëndësishëm Zyrat e aplikimit për ID e pasaporta biometrike do të jenë të hapura edhe të shtunën në të gjithë vendin. Zv.ministrj
Mziu dha leje 8 ditë para se të largohej nga zyra, reagon Suli Kryebashkiaku i ri i Kamzës, Rakip Suli ka denoncuar sot një leje të dhënë nga paraardhësi i tij, Xhelal Mziu, vetëm 8 d
Taksa ndaj Kinës, SHBA e shtyn për në dhjetor Administrata e SHBA-së ka shtyrë vendosjen e tarifave prej 10 për qind për datën 15 dhjetor për disa produkte kineze, pë
Vidhnin kasetat shpërndarëse të internetit nëpër pallate e zyra, në pranga dy të rinj Policia e Tiranës ka vënë në pranga dy të rinj, të cilët dyshohet se vidhnin kasetat shpërndarëse të internetit nëpër pa
Muzika jote s’ka asnjë vlerë, Zvicra nuk i jep leje për të kënduar këngëtares nga Kosova Këngëtares nga Kosova i është ndaluar hyrja në Zvicër për shkak se shteti helvetik ka kërkuar që muzikantët nga vendet e
Hyri me dhunë në bashki, flet Krali: Nuk më duhet zyra, mua më duhet terreni Policia Bashkiake e Kavajës ka hapur pasditen e sotme forcërisht derën e godinës së bashkisë pasi ajo ishte mbyllur nga
Francë, fermerët sulmojnë zyrat e partisë së Macron Fermerë francezë sulmuan sot një zyrë qeveritare në Paris në shenjë indinjate ndaj presidentit Emmanuel Macron i cili po
"Telenovela" Hysajt drejt fundit, agjenti i tij përfundon në zyrat e klubit të ri Telenovela Hysaj duket se po merr fund dhe me shumë gjasa, Roma do të jetë destinacioni i ri i mbrojtësit shkodran, i ci
Kryebashkiakët e djathtë presion Bashës: Nuk dalim nga zyrat Kreu i PD, Lulzim Basha ka zhvilluar paraditen e së martës një takim me kryebashkiakët në ikje të Partisë Demokratike, p
Një gabim i zyrave të shtetit i ka kushtuar burgun një qytetari në Dibër Një gabim i zurës së regjistrimit të pasurive të paluajtshme në Diber, i ka kushtuar burgun një qytetari për akuzën e nd
"Gjuha e vjehrrës" kjo është lulja perfekte për zyra (FOTO LAJM) Nëse mbani bimë në shtëpitë tuaja apo në ambiente të tjera të brendshme siç janë zyrat, keni mundësi të merrni disa nga
Greqi, pak para numërimit të votave shpërthen molotovi para zyrave të PASOK (FOTO LAJM) Mëngjesin e ditës së sotme, pak para nisjes së numërimit të kutive të votimit, për zgjedhjet parlamentare në Greqi grupe
Xhelal Mziu nuk tundet: S'dal nga zyra Të zgjedhurit socialist po presin procedurat ligjore për të marrë zyrtarisht detyrën. Një tjetër betejë parashikohet
Balla i vuri afat për lirimin e zyrave, reagon Mziu: Nëse doni Kamzën shihemi me 13 tetor Kryetari i Bashkisë së Kamëz Xhelal Mziu i përgjigjet Taulant Ballës, i cili sot kërkoi prej kryebashkiakëve të PD, që
Voltana Ademi e vendosur: Nuk dal nga zyra, do rezistoj deri në fund Kryetarja e bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi thotë se do të qëndrojë në zyrë pasi është duke zbatuar ligjin. Në emisi
Inter-Lukaku, menaxheri i lojtarit në zyrat e Interit Federico Pastorello, menaxheri i Romelu Lukakut ka mbërritur në zyrat e Interit për të diskutuar për belgun, pasi Manche