999 rezultate për

zwolle

Gotze debuton me një gol të bukur në Holandë (VIDEO) Mario Gotze ka filluar në mënyrën më të mirë aventurën e tij në Holandë te PSV. Ylli gjerman ka shënuar gol pas vetëm
Ish futbollisti i Milanit, emërohet trajner i Zwolle Ish mbrojtësi i Milanit dhe Lazios Jaap Stam është emëruar trajner në kampioantin hollandez të futbollit tek skuadra e
Zwolle mposhti Ajax-in 5-1 në kup, i rrëmben edhe Superkupën (VIDEO) Ajaxi është shokuar sërisht nga Zwolle, pasi humbi 5-1 në kupë, kampionët e Holandës humbën edhe superkupën me rezultati
Eredivisie, zhgënjejnë Ajax dhe PSV (VIDEO) Pas dy barazimeve radhazi, Ajaxi zhgënjen sërish, këtë herë duke u mundur minimalisht në shtëpi 1-0 nga Vitesse. Që në s
Aksion për tu harruar, tre gabime para portës (VIDEO) Humbje e rëndë në shtëpi për PSV 1-3 përballe FC Zwolle në kampionatin holandez. Lojtarët e kësaj skuadre kanë humbur tr