E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Inter-Atalanta (VIDEO)
999 rezultate për

zvogeluar

7 mënyra shkencërisht të provuara për të zvogëluar stresin në punë Secili prej nesh çdo ditë jemi në kërkim të gjetjes së mënyrave për të zvogëluar stresin në punë! Kjo për dikë mund t
Si mjekët mbrojnë veten nga COVID-19 përmes ushqimit dhe stilit të jetesës Ne e dimë se çfarë hapash duhet të ndërmarrim për të zvogëluar mundësinë e infektimit nga virusi, por si duhet të ndërto
Modelja e Playboy: Ma shpif gjoksi im i madh (FOTO LAJM) “Gjoksi i madh ta shpif dhe shkakton dhimbje!” Kështu ka thënë modelja e Playboy Simone Holtznagel e cila ka treguar se
Nëna i lyen strijat me qumësht gjiri, rezultati është befasues Një nënë e re që "eksperimentoi" aplikimin e qumështit të gjirit në vijat e lëkurës, ka vënë re një ndryshim të pabesues
Gucati tregon nëse është zvogëluar numri i veteranëve Me miliona euro shpenzohen çdo muaj nga kuleta e shtetit për përfituesit e skemave sociale në vend. Pensionet bazike të
Si të ktheni në gjendjen e mëparshme rrobat e zvogëluara në lavatriçe (VIDEO) Ju ka ndodhur ndonjëherë të dëgjonit rrëfimet e mamave dhe gjysheve për vështirësitë që kanë kaluar në menaxhimin e punë
E kam zvogeluar gjoksin sepse po "vdisja", flet Genta Ismaili Genta Ismaili është një nga këngëtaret më të suksesshme të skenës shqiptare, megjithatë kohëve të fundit është tërhequr
Jo vetëm Çiljeta, një tjetër këngëtare shqiptare ka zvogëluar gjoksin Ka kaluar pak kohë që nga lajmi se Ciljeta bëri një operacion dhe zvogëloi gjoksin , por mesa duket s'qenka e vetmja.
Katër mënyra për t’ia zvogëluar vetes rrezikun ndaj sëmundjeve të zemrës Sëmundjet e zemrës dhe rreziku i tyre janë mjaft serioz. Ato mund të zvogëlohen duke i bërë ndryshimet e duhura në stil
KUJDES/ Mjegulla pushton këto rrugë në Maqedoni Qarkullimi në rrugët shtetërore zhvillohet në korsi të lagura në disa vende Ndërsa për shkak të paraqitjes së mjegull
Këshilla për të zvogëluar dhimbjet në qafë Sipas studimit të bërë nga Asociacioni Osteopatik Amerikan , dhimbja e qafës ishte e treta në listën e dhimbjeve më të s
Mourinho njofton rikthimin e Ibras Jose Mourinho ka konfirmuar se Zlatan Ibrahimovic do të rikthehet në aksion para fundit të këtij viti. “Ai është luan
“Dua të largohem nga Barcelona” Mesfushori portugez, Andre Gomes është një nga lojtarët më të kritikuar në Barcelonë, pas paraqitjeve të dobëta në sezon
Fotot bombastike të Çiljetës kur ende nuk kishte zvogëluar gjoksin (FOTO LAJM) Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është padyshim një ndër këngëtaret më të komentuara sa i përket formave të saj. Gazeta Shq
Çfarë po ndodh? 40 mijë nxënës më pak janë ulur në bankat e para Maqedonia po përballet me uljen e numrit të lindshmërive nga viti në vit. Kjo gjë ka bërë që gjatë 10 viteve të fundit
Premtimi i pambajtur i Mustafës Kryeministri Isa Mustafa kishte premtuar se, për secilin vit të qeverisjes, do të rritej buxheti i shtetit me 500 milion
Mitrovica veriore vuan mungesën e ujit Zvogëlimi i rrjedhjes së ujit në pjesën jugore të Mitrovicës ka bërë që veriu të jetë në një situatë dramatike, pasi po
Risitë e reja të Audi A5 Pas Audi A4 sedan, kompania gjermane ka prezantuar edhe modelet Audi A5 kabriolet Sportback, S dhe RS modele me perfoman
Lehtësohen procedurat për zhdoganimin e mallrave në Doganën e Kosovës Procedurat e zhdoganimit të mallrave është ulur ndjeshëm po ashtu edhe koha që të merr procesi. Sipas drejtuesve të Doga
Shkrirje e frikshme e akujve në Arktikë (VIDEO) Arktiku gjatë këtij viti ka humbur më shumë akull se në çdo periudhë tjetër nga viti 1979 kur satelitët kanë nisur regji