999 rezultate për

zvezdĂs

Zhbllokohet sfida në Londër, Kane kalon realizon gol të bukur me kokë (VIDEO) Tottenham Hotspur ka kalur në avantazh ndaj Cervena Zvezdas falë Harry Kane, shkruan Albeu.com. Anglezi relizoi një g
Momenti kur polici i Kosovës kthen pas drejtorin e Crvena Zvezdas: Është urdhër i Qeverisë së Kosovës (VIDEO) Mediat serbe e kanë publikuar një video ku shihet drejtori i përgjithshëm i Crvena Zvezdas, Zvezdan Terzic teksa kthehet
Bayern Munich shënon dhe golin e dytë përballë Crvena zvezdas (VIDEO) Bavarezët kanë shënuar golin e dytë dhe të sigurisë përballë Crvena zvezda në "Alliaz Arena". Është rradha e goleado
Bayern Munich zhbllokon rezultatin përballë Crvena zvezdas (VIDEO) Bayern Munich ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Crvena zvezdas në minutën e 34’ me sulmuesin anësor Coman pa
​Zbulohet arsyeja pse sportistĂ«t serbĂ« u sulmuan nĂ« Kroaci LojtarĂ«t serbĂ« tĂ« ekipit tĂ« Crvena Zvezdas u sulmuan sot pasdite nĂ« Split tĂ« KroacisĂ«, pĂ«rderisa ishin ulur nĂ« njĂ« kafe
Sportisti serb sulmohet nga tifozët kroatë dhe hidhet në det nga frika (VIDEO) Lojtarët serbë të ekipit të Crvena Zvezdas u sulmuan sot pasdite në Split të Kroacisë, përderisa ishin ulur në një kafe
Dyshohet për trukim të PSG-Crvena Zvezda, fillon hetimi Një hetim ka filluar për një dyshim të trukimit të ndeshjes së javës së kaluar në Ligën e Kampionëve mes Paris Saint-Ger
Në Beograd i pret "ferri"! Costacurta paralajmëron Napolin Champions League nis ditën e sotme ku na ka rezervuar 8 ndeshje spektakolare. Një prej tyre është edhe ajo mes Napol
Tragjike, autobusi i kampionëve serb shpërthen në flakë Skuadra Serbe, Crevena Zvezdas nuk arrit ti gëzohet për shumë gjatë titullit kampion, pasi një incident ka ndodhur në au
Prezantuesen serbe e nxjerrin jashtë fushe se "shpërqëndron" lojtarët (FOTO LAJM) Një prezantuese televizive serbe ka rrëfyer se i është dashur të lerë disa herë fushën e lojës me pretekstin se shpërqën