999 rezultate për

zvarre

"Më tërhoqën zvarrë", pedagogu denoncon tek Berisha dhunën në komisariat Një pedagog në Lushnjë ka denoncuar nëpërmjet ish-kryeministrit Sali Berisha se është dhunuar nga policia. Denoncues
I hoqën pensionin, protestuesi tërhiqet zvarrë (FOTO LAJM) Fotoja e këtij protestuesi është një ndër imazhet që po merr më shumë vëmendje nga protesta e sotme e opozitës para Parl
"Më tërhoqën zvarrë në bodrumin e Bashkisë", flet i riu qe qëlloi me bojë Veliajn Ditën e djeshme dy aktivistë të FRPD dhe LRI kanë tentuar që të qëllojnë me bojë kreun e bashkisë së Tiranës, Erion Veli
Kamioni merr zvarrë 52-vjeçarin në Lushnje, humb jetën në spital Gjatë natës në Lushnjë ka ndodhur një aksident tragjik, ku një kamion ka përplasur për vdekje një 52-vjeçar. Sipas i
Edi Palokës nuk i del inati me Ramën, i rrëzon "bustin" (FOTO LAJM) Edi Palokës duket se nuk i ka dalë ende inati me kryeministrin Rama edhe pse disa ditë më parë e spërkati me bojë në Kuv
"Nuk më tërheq dot zvarrë Saliu", ish-ministri kapet me Lefter Kokën Ish-ministri i drejtësisë, Ylli Manjani i është dukur i padrejtë vendimi i Lefter Kokës për të ruajtur mandatin dhe për
"KJ" e Lesit: Të enjten përplasja e madhe, Rama tërhiqet zvarrë Opozita është përgatitur për një protestë tjetër ditën e enjte para Kuvendit, e cila sipas një editoriali të botuar në g
Dita e 77-të, banorët e Astirit kërcënojnë sërish Ramën Protesta e banorëve të Unazës së re vazhdon edhe sot. Në ditën e 77-të protestës, banorët kanë bllokuar rrugën kryeso
“Do të të tërheqim zvarrë në Bulevard”, banorët e Astirit kërcënojnë Ramën Protesta e banorëve të Unazës së re vazhdon edhe sot. Në ditën e 76-të protestës, banorët kanë bllokuar rrugën kryeso
“Do ta tërheqim Ramën zvarrë”, banorët e Astirit nuk heqin dorë Dita e sotme është dita e 75 e protestës së banorëve të Uanzës së re. Edhe pse kanë kaluar dy muja, ata nuk kanë ndër
Berisha kërcënon Ramën: Do të të tërheqin zvarrë Ish-kryeministri Sali Berisha e ka cilësuar të paprecendentë mohimin e fjalës së lirë në Kuvendin e Shqipëri. Berisha
Çmendet polici, kap për fyti studentin dhe e tërheq zvarrë (VIDEO) Një polic ka dhunuar një prej studentëve të Fakultetit Ekonomik në ambientet e hollit. Në mënyrë të paligjshme dhe p
Mizore, mësuesja tërheq zvarrë një nxënës me autizëm (VIDEO) Kamerat e sigurisë të një shkolle në Wurtland, Kentucky, SHBA tregojn një mësues që tërheq një fëmijë nëpër korridoret e
Dëshmia e të arrestuarit: Na tërhoqën zvarrë në komisariat Po vazhdon seanca e të arrestuarëve në protestën e banorëve të Astirit që tentuan të hynë në kuvend. Ndërkaq vinë edhe d
“Policia më mori zvarrë”, protestuesja në Astir tregon shenjat në trup Një nga banoret e Astirit dhe gjithashtu protestuese, ka akuzuar Policinë e Shtetit se e ka marrë me dhunë. Teksa tre
Aksident i frikshëm në Fushë Prezë, kamioni merr zvarrë automjetin (FOTO LAJM) Një aksident i frikshëm mësohet të ketë ndodhur në zonën e Fushë-Prezës. Siç duket nga pamjet e publikuara, shihet s
E tërhoqi kali zvarrë, 14-vjeçari vdes pak orë para ditëlindjes Ai sot mbushte 14 vjeç, por vdekja e mori shumë shpejt pranë vetes pas një aksidenti tragjik. Bëhet fjalë për një djalë
Aksident i frikshëm në Elbasan, treni merr zvarrë makinën Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur në Elbasan. Nga njoftimet thuhet se treni i pasagjerëve i linjës Kas
Veprimi i policit amerikan revolton qytetarët, tërheq zvarrë një grua të paarmatosur (VIDEO) Ky është momenti tronditës kur një polic në Arizona të SHBA-së godet një grua të paarmatosur në fytyrë, para se ta tërhe
Flet vëllai i viktimës në Korçë: E goditën me grushta, e tërhoqën zvarrë Dalin detaje nga vdekja e 56-vjeçarit në Korçë. Tefik Fiqi, vëllai i viktimës, Novruz Fiqi, që e gjeti të pajetë, ka fol