999 rezultate për

zuckerberg

Mark Zuckerberg dhe Facebook kanë një plan për ta ‘mbytur’ iPhone-in (VIDEO) Ngjarjet kryesore të këtij muaji ishin Apple Watch dhe çmimi PS5 nga Sony Playstation dhe data e lëshimit të tij. Me
Dy persona humbën jetën, Zuckerberg pranon fajin Shefi ekzekutiv i Facebook-u, Mark Zuckerberg, thotë se kompania që ai drejton bëri gabim që nuk hoqi këtë javë postimin
Facebook do të etiketojë postimet inflamatore nga Trump dhe politikanë të tjerë Mark Zuckerberg ka njoftuar se Facebook do të fillojë të etiketojë poste inflamatore nga presidenti Donald Trump dhe pol
Punonjësit e quajnë "frikacak": ǒpo ndodh me Mark Zuckerberg? Më shumë se 30 punonjës të hershëm të Facebook shkruan një letër publike ku adresuan mosveprimin e Facebook ndaj postime
Një punonjës jep dorëheqjen ndërkohë që të tjerë e quajnë "frikacak": Ç'po ndodh me Mark Zuckerberg? Më shumë se 30 punonjës të hershëm të Facebook shkruan një letër publike ku adresuan mosveprimin e Facebook ndaj postime
Jeta e thjeshtë e njeriut që ka në "kontroll" gjithë botën (FOTO LAJM) Mark Zuckerberg është një nga njerëzit më të njohur në botë dhe ajo çfarë ka arritur në moshë fare të re, është gati-gat
Falë pandemisë, si ja doli Jeff Bezos tani të jetë dy herë më i pasur se Mark Zuckerberg Vlera neto e CEO së Amazon, Jeff Bezos, është rritur aq shumë gjatë vitit 2020, saqë pasuria e tij tani është dyfishi i
Pandemia e koronavirusit dyfishon telefonatat e videot në Whatsapp, porosia e Zuckerberg Telefonatat dhe videot në WhatsApp janë dyfishuar, përtej pikut tradicional vjetor të natës së Vitit të Ri. "Për mome
E quan mik, Rama takon Mark Zuckerberg (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka takuar themeluesin e Facebook-ut Mark Zuckerberg. Në Mynih të Gjermanisë po zhvillohet Konfe
Keni pyetje për modelin e shëmtuar të flokëve të Zuckerberg? Zbulohet shkaku pse i mban ashtu Dje, themeluesi dhe CEO i Facebook, Mark Zuckerberg dëshmoi para komitetit të shërbimeve financiare të Shtëpisë së Përfa
Mark Zuckerberg premton se Facebook do të sillet më mirë Nuk është hera e para që një ekzekutiv i Facebook thirret përpara Kongresit në Uashington, DC, për të dhënë shpjegime në
Brenda vilës se Mark Zuckerberg (VIDEO) Një nga njerëzit më të pasur në botë tani zotëron një copë prone përgjatë bregut perëndimor të Liqenit Tahoe. Sipas n
Bëhuni gati! Vijnë ndryshimet e mëdha tek Facebook “Future is private”- “E ardhmja është private”. Kështu ka deklaruar Mark Zuckerberg. Themeluesi i Facebook, në konferenc
Zuckenberg ndihet i kërcënuar, shifra marramëndëse për sigurinë e tij Kohët e fundit kërcenimet për Mark Zuckenberg janë shtuar dhe Facebook duket i shqetësuar, shkruan Albeu.com Disa pr
Kylie hedh nga froni Zuckerbergun, miliarderja më e re në botë Sipas listës së Forbes, momentalisht, Kylie Jenner është miliarderja më e re në botë. 21-vjeçarja ka thyer rekordin e v
Kujdes, nëse shani Facebook-un ose Zuckerbergun e pësoni rëndë Nëse jeni të pakënaqur me Facebook dhe punonjësit e tij dhe kërkoni ta shfryni inatin me komente apo postime në rrjetin
E papritur nga Mark Zuckerberg, çfarë do të ndodh me rrjetet sociale Krijuesi i Facebook dhe njëkohësisht pronari i rrjeteve sociale Whatsapp, Instagram dhe Messenger, Mark Zuckerber mësohe
Themeluesi i Facebook-ut drejt dorëheqjes pas kritikave Pavarësisht një viti tejet të trazuar për platformën sociale të themeluar prej tij, Mark Zuckerberg, njëherazi shef ekze
Ky është i vetmi profil që nuk e bllokoni dot në Facebook A e dinit që egziston një profil të cilit ju nuk mundeni dot ti beni bllok ne Facebook? Bëhet fjalë për krijuesin e v
Facebook, Twitter merren në pyetje nga Kongresi amerikan Drejtuesit e Facebook-ut dhe Twitter-it po merren në pyetje nga senatorët amerikanë, në lidhje me hapat e tyre për të çr