999 rezultate për

zuckenberg

Vit i tmerrshëm për Zuckenberg, ka humbur një mal me para: Si renditen miliarderët e tjerë 2018 ishte viti më i keq për bashkëthemeluesin e Facebook, Mark Zuckenberg. Mësohet se ai ka humbur jo pak por 18.6 mili
Zuckenberg ka humbur kontrollin e Facebook-ut Mund të ketë shumë pas dyshim se kontrolli monopol mbi të dhënat personale të miliona njerëzve dhe rrjedha e lajmeve dhe
Tom Doshit i ndalohet hyrja në SHBA, por Mark Zuckenberg mendon krejt ndryshe për të Departamenti Amerikan i Shtetit njoftoi disa javë më parë se kishte ndaluar hyrjen në territorin amerikan të deputetit T
Mark Zuckenberg pranon për herë të parë problemet e Facebook-ut Mark Zuckerberg e pranon se Facebook-u ka probleme, ndreqjen e të cilave, siç thotë, e ka kthyer në sfidën e vet persona
Ja çfarë makine ka Mark Zuckerberg (VIDEO) Kush do ta mendonte që njeri i pasur si Mark Zuckenberg nuk do të kishte makinën e fundit në përdorim? Për një miliad
Kërcënimet nga ISIS, ja si ruhet bosi i Facebook (FOTO LAJM) Eshte thene se eshte kercenuar nga ISIS dhe per kete arsye themeluesi i Facebook, Mark Zuckenberg ka shtuar masat e sigu