999 rezultate për

zotni

Erion Braçe i kundërpërgjigjet Andi Lilës: Zotni, unë mendoj dhe bëj siç dua! S’më thua dot ti si të flas Andi Lila, kryetari i Sindikatës së Futbollistëve, ka reaguar për postimin e djeshëm të Erion Braçes, rreth favoreve fis
Sulmohet ish - shefi i Antikorrupsionit, Hasan Preteni Pasditen e sotme në njërin nga parkingjet e njërit prej supermarketeve në Kosovë është sulmuar verbalisht ish kreu i Agj
Meta përshkruan me pak fjalë Ramën, Berishën dhe Bashën I ftuar në Xing, presidenti Ilir Meta ka përshkruar me disa fjalë kundërshtarët e tij politik dhe kanë qenë të gjitha fj
Bajram Gecaj: Qyqarëve duhet t’iu përgjigjemi me zotnillëk Zyrtari i LDK-së, Bajram Gecaj ka deklaruar se disa plan-prishësh e qyqarë po dëshirojnë me do kusht shkatërrimin e part
Kush e 'denoncoi' dhe kush bëri sikur e arrestoi Shullazin Lajmi për arrestimin e Emiljano Shullazit është komentuar dhe nga gazetari Artan Hoxha. Sipas tij kur sheh se kush e ka
"A doni gjethe dafine zotnia juaj?" Nga Borana Belegu Nga Vora drejt Tiranës, çdo mëngjes herët ajo zonjë fisnike në thjeshtësinë e saj, paraqitet n
Ja çfarë thotë Lila për Shaqirin (VIDEO) Futbollisti shqiptar i Parmës, Andi Lila, ka thurur elozhe për Xherdan Shaqirin. Autori i golit të barazimit kundër Inte
Isa Mustafën siç nuk e keni parë! nga Lavdrim Lita Në librin për karakteret të Teofrastit, dishepulli i vetëm i Aristotelit, z. Isa Mustafa mund
Shkodra kundër presidentit Topi Në Shkodër, kanë vazhduar edhe sot reagimet kundër presidentit të Republikës Bamir Topi, pas përplasjes së tij me kryeta