999 rezultate për

zotin

"Për pak desh u takova me Zotin", shefi i Shqiponjave zbulon detaje nga "lufta" në Elbasan Shefi i forcave të policisë “Shqiponja” i përfshirë në aksioni e djeshëm në Elbasan shkruan në rrjetet sociale se për pa
Meta largohet nga presidenca? Reagon Petrit Vasili Petrit Vasili reagoi në SYRI TV pas një lajmi të publikuar në media se Ilir Meta do lërë presidencën më 26 prill, një di
2.7 miliard lekë me "hile", Artan Hoxha jep mesazhin e koduar: Agush, po vjen ujku të hajë të zotin e kotecit Partia Demokratike ka bërë sot një denoncim për abuzimin me tenderë fiktivë të kompanisë Image & Communications Developm
Shqipëria nën flakë! Braçe falenderon Zotin për shiun: Një mrekulli! "Shiu e ulja e temperaturave, gjatë natës e mëngjesit të sotëm, shuan zjarret nga veriu në jug, duke shpëtuar mijëra hek
U raportua se ishte në gjendje kritike, ish-deputeti reagon dhe falenderon Zotin dhe Ramën Pasditen e sotme në media u shpërnda lajmi se ish-deputeti Fatmir Toçi ishte në gjendje të rëndë shëndetësore pasi u pre
Shkak maska, deputeti shqiptar bëhet hit në mediat turke (FOTO LAJM) Deputeti opozitar, Halit Valteri, habiti sot gjatë seancës plenare ku u paraqit me një maskë “I Love Allah” në kuadër të
Takimi i paplanifikuar i kryeministrit të Kosovës, Hoti i shkon Berishës në zyrë Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti kishte paralajmëruar një takim me kryeministrin Edi Rama, kryetarin e Kuvendit Gra
Qeni i ish-kampionit të boksit pret ende të zotin që humbi jetën për shkak të Covid-19 Me siguri të gjithë e njihni historinë e qenit besnik Hachiko që përloti botën. Ai priti për 9 vite të zotin, i cili
Rama përmend Zotin nga foltorja: Ai ta ka dhënë jetën Kryeministri Edi Rama shpjegoi sot nga Kuvendi se përse duhet që të bëhen ndryshimet në Kodin Penal e të ndëshkohen ata
Fallxhorja që të bën deputet me kripë dhe sheqer: Komunikoj me Zotin Pranë redaksisë së Fiks Fare, mbërriti një denoncim se një grua e vetëquajtur “hoxhavicë” zgjidhte çdo lloj problemi kun
Polici u fut me makinë në oborr të huaj dhe plagosi me armë të zotin e shtëpisë, ai e akuzon se ishte i droguar I plagosuri Solli Meçe, 70 vjeç ka dhënë detaje në lidhje me ngjarjen ë rëndë që ka ndodhur në orët e para të mëngjesit
E rëndë në Fier, polici i dehur plagos të zotin e shtëpisë Një ngjarje sa e rëndë aq edhe e çuditshme ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Fier. polic i dehur i ka mësyrë me gjithë
Plagosi të zotin e shtëpisë dhe grabiti Kredon në Durrës, kush është Astrit Thaçi? Vetëm dy ditë më parë, shtetasi Astrit Thaçi plagosi 42-vjeçarin Rexhep Terziu pasi i kishte hyrë në banesë për të grabi
Pas Salianjit, jepet dënimi për Alizotin dhe Olldashin Gjykata ka vendosur të dënojë me një vit burg Ervin Salianji për kallzim të rremë kryer ne bashkepunim. Në anën tjetë
"Kërkoj të bëhem Kryeministër, por e lus Zotin të mos bëhem" Nga Kimete Berisha Kërkoj të bëhem Kryeministër, por e lus Zotin të mos bëhem. (dhe diçka për Ibn Edi Ramën
Politikani socialist i shtruar në spital: Kalova një situatë të vështirë Politikani socialist, Stefan Çipa ndodhet i shtruar në spital. Ai ka kaluar një periudhë të vështirë shëndetësore, ndërs
Joshua pasi mposhti Ruizin: Dua ta falënderoj Zotin Kampioni i ri i boksit në kategorinë e peshave të rënda, Anthony Joshua, e falënderoi Zotin pas triumfit të tij në rimeç
Historia e dy jetimëve nga Skrapari, gjyshja: Lus Zotin të jetoj sa të bëhen 20 vjeç Mbrëmjen e sotme në pjesën e tretë të emisionin “Stop” në Tv Klan, u trajtua rasti i rëndë i dy të miturve të mbetur jet
Berisha publikon foto me Lirien në 75 vjetorin e lindjes: Po jetoj pranverën time të dytë! Ish-kryeministri Sali Berisha feston sot 75-vjetorin e tij të lindjes. Ai ka publikuar në faqen e tij në Facebook, n
Meta del hapur: Kam dosjen e fasadave të Edi Ramës I gjendur në vëmendje të medias pasi kërkohet shkarkimi i tij, Presidenti Ilir Meta ka bërë një deklaratë të fortë, gjat