999 rezultate për

zoti

Çfarë ndodhi dje në mbledhjen me dyer të mbyllura për Saimir Tahirin? Në Shqipëri prokuroria tha se kishte dyshime të arsyeshme që ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ishte i përfshirë në
Zagani ironizon Tahirin e Habilajt: Mos ju lëntë zoti pa kojshi! Ish-shefi i antidrogës së Fierit, Dritan Zagani me anë të një statusi në Facebook ka komentuar zhvillimet e fundit në li
Gafa në Kuvend, Vasilika Hysi i drejtohet me “zoti” Grida Dumën Vazhdon akoma seanca parlamentare në Kuvendin e Shqipërisë. Fjalën e ka marrë deputetja e PD-së Grida Duma dhe ka ni
Cikalleshi bëhet BABA: Falenderoj Zotin që përjetova parajsën e kësaj bote! Sulmuesi Sokol Çikalleshi ka përjetuar ditën e sotme një nga momentet më të lumtura të jetës së tij. Ai është bërë z
Kërkesa e fundit e Dritan Priftit për miqtë para se të ndërronte jetë Dritan Prifti ishte i vetëdijshëm për sëmundjen e rëndë dhe rrjedhimisht disa muaj më parë kishte bërë një kërkesë publi
Alizoti: Gjyshi im u dënua me varje, eshtrat s'u gjenden kurrë Ditën e sotme demokratike Tomor Alizoti ish-drejtues i Departamentit të të Përndjekurve në PD kujton sot dënimin me varj
Marin Mema i përgjigjet Kotziasit: Ju dhamë 90 nga 100 heronj dhe mitet që kujtoni se janë tuajat Ju flisni për liri, për të drejta, për mundësi, për konventa europiane, por harroni se unë një gazetar shqiptar jam ende
Kjo është arsyeja që Veseli i tha Konjufcës: Ti nuk je Zoti Kryetari i Kuvendit kadri Veseli ka reaguar ndaj fjalimit të shefit të Grupit Parlamentar të Vetëvendosje Glauk Konjufca
Fotot ekzotike të Marinës nuk ishin asgjë para këtij postimi të Getit nga Xhamajka (FOTO LAJM) Fotot ekzotike të Marinës pak ditë më parë nga Xhamajka qarkulluan shpejt në rrjetet sociale. Një javë pas martese, çift
“Zoti nuk bën gabime”, prindërit lënë foshnjën e sëmurë të vdesë (FOTO LAJM) Një çift i krishterë ka lënë fëmijën e tyre të porsalindur që të vdesë për shkak të besimit të tyre fetar. Vajza Rach
“Do t’a shërojë Zoti”, prindërit vrasin foshnjen me besimin e tyre Besimi i verbër se fëmija e tyre do të shërohej nga Zoti ka marrë jetën e një fëmije e cila kishte nevojë për kurim.
Shtyhet sërish seanca për gjykimin e Gruevskit Për herë të gjashtë është shtyrë seanca për rastin “Shuplakat në Qendër”. Dy nga të akuzuarit nuk u paraqitën në gjy
Djegia e trinjakëve në Durrës, daja: Ashtu e donte Zoti të ndodhte Akoma është e freskët tragjedia në Durrës ku 3 fëmijë humbën jetën për shkak se u dogjën të gjallë në banesën e tyre. Në
Pas tërmetit, Trump ua përmend Zotin meksikanëve Të paktën 248 persona kanë vdekur pas një tërmeti me magnitudë 7.1, që goditi Meksikën të martën, duke shkaktuar shpërth
Miu tremb për "vdekje" macen së bashku me të zotin (VIDEO) Një djalë nga Meksika tentoi të kapte një mi së bashku me macen e tij. Por situata i doli jasht kontrollit në momenti
Batutat pa mikrofon, Ruçi: Zoti Berishaaaa, uluuuu Gramoz Ruçi, në seancën e dytë në krye të Kuvendit, ka detyruar ish-Kryeministrin Sali Berisha të flasë vetëm 20 minuta,
Erërat e forta në Sfillare, banorët rrëfejnë tmerrin e përjetuar Era, bubullimat dhe shiu i rrëmbyeshëm sollën frikë e trishtim tek banorët e fshatit Sfillare e epërme, gjatë natës së m
Gjirokastriti i bën "zborin" policisë: Jeni fantastikë për Zotin por s'më kapni dot Një patrullë policie gjatë një aksioni për goditjen e trafikimit dhe kultivimit të lëndëve narkotike, ka dështuar të arr
Humbi jetën për t’i dhënë jetë foshnjes, mesazhi i mjekut "trondit" rrjetin Fotoja që shikoni më sipër po bën xhiron e rrjetin për shkak të mesazhit të fortë që mbart. Një mjek që qan pas një
“Zoti na shpëtoftë!”, katastrofë humanitare nga uragani Irma në Karaibe (FOTO & VIDEO) Evakuime masive kanë filluar ditën e sotme pasi uragani “Irma” u “përplas” mbi Karaibe duke sjellë erëra që i kalojnë 18