999 rezultate për

zote

Zyrtarisht në sezonin e pulovrave, 5 trendet që do mbizotërojnë stinën (FOTO LAJM) Mirë se vjen vjeshtë! Shtatori erdhi dhe është pikërisht ajo periudhë e vitit në të cilën për t’u dukur chic mjaftojnë v
Moti do iu surprizojë sërish, si do nisë kjo javë E hëna parashikohet sërish e paqendrueshme, me reshje shiu e shtrëngata kryesisht në Veri të territorit. Deri në mes të
Thonjtë me perla dhe tendenca të reja manikyri që do mbizotërojnë sezonin (FOTO LAJM) Këto do të jenë tendencat e fundit për sezonin e vjeshtës. Nëse ende nuk keni rregulluar thonjtë tuaj, hidhini një sy s
Shteti evropian që zotëron mbi 221 mijë ishuj Ndonëse nuk ka një numër të saktë të ishujve në të gjithë botën, shtetet bëjnë llogaritë se sa të tillë kanë brenda terr
Natyra zotëron botën, këto fotografi e tregojnë më së miri (FOTO LAJM) Natyra sundon dhe mbizotëron kudo ajo është e lirë të veprojë, pasi është njeriu që e shkatërron gjithmonë atë. Çdo v
Daily Mail: Si hyri në Angli si "zotëri" i frikshmi i Burrelit (FOTO LAJM) Një operacion i mbajtur në sekret të plotë mes skuadrës së ekstradimeve në Londër dhe policisë shqiptare mundësoi arrest
E diel përvëluese, mësoni sa do të shënojë termometri sot Vendi ynë ka mbetur në ndikimin e masave ajrore të qëndrueshme duke diktuar mot të kthjellët në të gjithë territorin, pë
Humbi zotërimin e Stambollit, Erdogan: Do nxjerr mësime nga populli Në paraqitjen e tij të parë në publik pas humbjes së partisë së tij në zgjedhjet e përsëritura për Kryetarin e Bashkisë
Saimir Tahiri zbulon të zotët e vërtetë të PS Sot Partia Socialiste e Shqipërisë festoi ditëlindjen e saj të 28. Padyshim urimet nuk kanë munguar nga përsona që ja
Plas vapa në Greqi, temperaturat arrijnë në 39 gradë (FOTO LAJM) Greqia ka kaluar sot një mot të nxehtë, ku temperaturat kanë shkuar deri në 39 gradë celsius. Shumë qytete janë mbizo
Grabitja në Rinas, Krimet e Rënda nisin hetimin e pasurive për 6 të arrestuarit Prokuroria e Krimive të Rënda ka nsiur hetimet për pasuritë epaluajtshmë që zotërojnë 6 personat e arrestuar në lidhje m
Një nga këto fustane duhet të jetë me patjetër në garderobën tuaj ( FOTO LAJM) Edhe pse jemi pothuajse në fillim të qershorit ende nuk kemi hequr nga garderoba jonë trikot e pulovrat e dimrit. Po
Ndryshon moti, sa pritet të shkojnë temperaturat në orët në vijim Deri në mesditë mbetemi nën dominimin e kthjellimeve dhe vranësirave kalimtare. Më të dendura paraqiten në ekstremin ver
Përveç Strugës, Blerim Reka fitoi kudo ku mbizotërojnë shqiptarët Zgjedhjet Presidenciale në Maqedoninë e Veriut ishin befasusese, sidomos për opozitën shqiptare e cila avansoi thuajse n
Trishtohet rrjeti, ngordh qeni më i lezetshëm në botë Boo, Pomeraniani jashtëzakonisht i adhurueshëm që u bë i famshëm në internet, ngordhi këtë të premte. Boo ishte 12 vjeç.
Lista e ”frikshme”, këto janë gratë më të pasura në Shqipëri Shumica e grave sipërmarrëse në Shqipëri preferojnë jetën private në vend të asaj publike. Në një punim nga Monitor,
Dëbora paralizon Gjermaninë (FOTO LAJM) Moti i keq po mbizotëron në Gjermani. Reshjet e borës kanë mbuluar rrugët të cilat janë bërë vështirë të kalueshme. S
Zbardhet letra 100-vjeçare, kush janë studentët shqiptarë që i shkruan Wilsonit? (FOTO LAJM) Zbulohet pas 100 vjetësh letra që 9 studentë shqiptarë të Universiteteve të Vjenës i dërguan presidentit Woodrow Wilson
Kosovari më i ‘pasur’, zotëron një fshat i vetëm (VIDEO) Nëse ne jemi mësuar të kemi miq, fqinj, të shkëmbehemi me njerëz në rrugë apo të jetojmë pranë familjarëve tanë, dikush
Lista miliona dollarëshe, këto janë gratë më të pasura në Shqipëri Shumica e grave sipërmarrëse në Shqipëri preferojnë jetën private në vend të asaj publike. Në një punim nga Monitor,