999 rezultate për

zoran

Zoran Zaev pa kaskë në motoçikletë, gjobitet me 50 euro Kryeministri i Maqedonisë së Veriut Zora Zaev, zv. ministri ministri Ljupço Nikollovski si dhe ministri i Shëndetësisë,
"Shengeni Ballkanik", Zaev: Tani na është bashkuar edhe Kosova (VIDEO) Në afat sa më të shpejtë kohor do të vazhdojnë aktivitetet për hapjen e pikës kufitare që lidh Llojanin dhe Miratovcin,
Grubi e nis me këmbë të mbarë, vendoset mu në kryeministri (FOTO LAJM) Shqiptarët si asnjëherë më parë nuk kanë patur më shumë fuqi politike dhe pushtet si tani përfshirë Ministritë më të rën
Zaev sot dorëzon në Kuvend propozimin për Qeverinë e re, ja kush do jenë ministrat Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev sot pritet që në Kuvend të dorëzojë propozimin për përbërjen e re qeveritare. Zaev k
Shqiptarët marrin edhe Ministrinë e Punëve të Jashtme në Maqedoninë e Veriut Kryesitë më të larta të LSDM-së dhe BDI-së kanë mbështetur marrëveshjen për formimin e qeverisë së koalicionit dhe kanë
HISTORIKE/ Shqiptarët e Maqedonisë do të bëhen edhe me Kryeministër (VIDEO) Arrihet marrëveshje historike midis Ali Ahmetit të Bashkimit Demokratik për Integrim dhe Zoran Zaevit të Lidhjes Sociald
Zeav takon të parin Ahmetin, kreu i BDI-së "braktiset" nga liderët shqiptarë Mandati për formimin e Qeverisë së re është në duart e Zoran Zaev. Në mesditë presidenti Stevo Pendarovski, i dorëzoi ma
Pendarovski sot ia jep mandatin Zoran Zaevit për formimin e Qeverisë Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev është i vendosur për të marrë mandatin për formimin e Qeverisë, pasi që koalicioni i udhë
Zaev me porosi për Ahmetin: Mandati i takon partisë së parë fituese të zgjedhjeve dhe jo asaj të tretë Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev hedh poshtë pritjet e BDI-së se mandati për formimin e shumicës mund t’i takojë partisë së
Zaev: E solla Ligjin për përdorimin e gjuhës shqipe sepse kisha guxim Zoran Zaev, kryetar i Lidhjes Social-Demokrate të Maqedonisë së Veriut, në një intervistë për Radion Evropa e Lirë thotë
Zaev merr 6 milionë euro ryshfet, Boki 13 ditë më parë e konfirmoi (VIDEO) Një tjetër bombë e re është publikuar për ish kryeministrin Zoran Zaev e cilësuar kësaj rradhe si ” bomba nukleare. N
"Shqiptarët nuk vlejnë 5 para", Sali Berisha: Zoran Zaev, argat i Beogradit Pas daljes së audio incizimit ku Zoran Zaev i ofendonte shqiptarët teksa dëgjohej të thotë se "shqiptarët nuk vlejnë 5 p
Publikohen "bomba" të reja për kreun e LSDM-së, Zoran Zaev Prokuroria Speciale, rastet dhe hetimet e tyre, janë pjesë e një "bombe" të re të publikuar. Dëgjohet zëri i Zoran Zaevi
Ahmeti i vendosur: Zaevi shkon në opozitë BDI ka mbajtur tubim në qytetin e Gostivarit. Lideri i partisë, Ali Ahmeti tha se është i bindur se populli shqiptar ësh
Kush është Zoran Zaevi, "bujku" që sërish synon për kryeministër? Zoran Zaev, ish-kryeministri dhe lideri socialdemokrat në Maqedoninë e Veriut shpeshherë ka folur për jetën e tij dhe të
Audio bombë e re: Vëllai i gjykatëses kërkon 6 milion euro në emër të Vice dhe Zoran Zaev Në Twitter është postuar një regjistrim i ri audio, ku thuhet se është zëri i avokatit Vasil Dimishkov, vëllai i gjykatë
VMRO: Zaev duhet të thirret në Prokurori për dosjen "Reket" Zoran Zaev t’i përgjigjet prokurorisë për rastin “Reket”. Ky është reagimi i parë i VMRO-DPMNE-së, pasi Bojan Jovanovski
Nuk do të hetohen "bombat" për Zaevin dhe Mickoskin Prokuroria për krim të organizuar nuk do t’i hetojë incizimet e fundit të publikuara në Youtube, që kishin të bëjnë me l
Nesër përfundon izolimi për Zaevin dhe Mickoskin Dy liderët e partive më të mëdha politike, Zoran Zaev dhe Hristijan Mickoski, nesër përfundojnë periudhën 7 ditore të iz
Koronavirusi, izolohet për 14 ditë Zoran Zaev Edhe në Maqedoninë e Veriut masat e marra për të shmangur përhapjen e Covid-19, janë të konsiderueshme. Këtë herë në