E FUNDIT/ Tërmeti trondit Greqinë, lëkundjet e fortë ndihen në Shqipëri
999 rezultate për

zoologjike

Kopshtet zoologjike njerëzore? Po kanë ekzistuar (FOTO LAJM) Në vitet 1958 në Belgjikë, u krijuan për herë të parë kopshtet zoologjike njerëzore, të quajtura ndryshe edhe ekspozime
Me FieldTrip tashmë mund të vizitoni muzete dhe kopshtet zoologjike me te bukura Nëse keni aplikacionin Field Trip nga Google te instaluar në telefonin tuaj, ju mund të merrni pranim të lirë në 23 prej
Kafsha që po "tremb" Gjermaninë (FOTO LAJM) Ata që e shohin për herë të parë, tmerrohen duke menduar se bëhet fjalë për një lloj të re kafshe. Por në fakt, bëhet fj