999 rezultate për

zonjen

Ulsi Manja flet për marrëdhënien me Kryeprokuroren e re Mes tymit dhe kaosit, në Kuvendin e Shqipërisë ditën e djeshme u zgjodh me 69 vota pro Kryeprokurorja e re e përkohshme,
Juventusit i kthehen dënimet, skualifikim për Presidentin dhe mijera euro gjobë për zonjën e vjetër Një vit skualifikim për presidentin e Juventus Andrea Agnelli dhe 300 mijë euro gjobë për klubin bardhezi. Ky ka qenë ve
Sassuolo 1-3 Juventus, notat e lojtarëve (Foto) Juventusi ka mposhtur Sassuolon në udhëtim me rezultat 3-1 në takimin e vlefshëm për javën e katërt të Serie A. Sku
Juventus tallet me Barcelonën: Numrat 10 nuk shiten Juventus i mbyll derën Barcelonës për Dybalan. Gazzetta dello Sport dhe Corriere dello Sport raporton se Barcelonas i
Brigitte Macron, çfarë nuk dini për Zonjën e Parë të Francës Ajo pranon pa asnjë kompleks 24 vitet që e ndajnë me ish-nxënësin e saj. Brigitte Macron, 64 vjeçe, thyen të gjitha k
Vallëzoi me Melanie Trump, flet ushtari: Ajo nuk ishte gati (VIDEO) Jose Medina, ushtaraku i cili ka shërbyer ne Irak dhe në Afganistan, kishte kënaqësinë dhe nderin të vallëzonte me Zonjë
E quajti “majmun mbi taka” zonjën e parë të Amerikës, pushohet përgjithmonë nga puna mësuesja E mbani mend gruan që shau rëndë zonjën e parë në muajin nëntor në një post të sajin të bërë publik në rrjetin social, F
Juve largon Mandzukic, afron një super bomber? Juventusi nuk heq dorë nga Romelu Lukaku. Pasi tentoi te firmoste me sulmuesin e Everton gjatë verës, mediat italiane ra
Juve-Napoli/ Mbrëmje magjike në Torino, Hysaj sfidon "Zonjën" (FOTO) Sonte në mbrëmje Seria A dhuron një tjetër ndeshje magjike të mbushur me emocione. Juventus-Napoli është kthyer në një k
AKUZAT/ Eni Çobani dhe Saimir Kodra bëjnë sherr në "Opinion" Pas publikimit të videos së gjyqtarit që i kërkonte favore seksuale një qytetareje në emisionin “Stop” diskutimi është s
Nishani në Vatikan së bashku me Zonjën e Parë Kreu i Shtetit shqiptar, Bujar Nishani, i shoqëruar nga Zonja e Parë, Odeta Nishani dhe në krye të delegacionit zyrtar,
Ahmeti – Nuland: Kompromis në ditët e ardhshme Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti sot në Ambasadën Amerikane në Shkup ka takuar zyrtarën e lartë
Mungon vetëm firma, Dani Alves është një lojtar i Juventusit "Në Europë ka shumë pak lojtarë që mund ta përmirësojnë skuadrën e Juventusin". Pikërisht nga kjo deklaratë është nisur
Dy mesfushorë madrilenë në tratativën Pogba-Real? (FOTO LAJM) Bllokimi qe FIFA i beri Real Madridit sa i perket merkatove te veres 2016 dhe janarit 2017 kane shtuar zerat per nje int
Edhe "Zonjën e Hekurt" nuk e mbajnë këmbët (FOTO LAJM) Kancelarja gjermane, Angela Merkel, është penguar gjatë kongresit të CDU, event i organizuar në Karlsruhe të Gjermanisë.
E keni parë Zonjën e Parë në këtë formë? (FOTO LAJM) Sapo përmendet emri Michelle Obama, menjëherë të vinë ndërmend një sërë karakteristikash si zhdërvjellësia, ritmi, shpej
Rama bën kamarierin për Zonjën De Biasi (FOTO) UET i dha pasditen e djeshme titullin "Honoris Causa" trajnerit të Kombëtares Gianni De Biasi. I pranishëm në ceremoni
Hajdutët komplimentojnë të zonjën e shtëpisë: Je shumë e bukur kur fle Vjedhjet spektakolare tashmë janë kthyer në çështje të ditës, por ndodh që hajdutët të tregohen me shumë mirësjellje, aq
Maskat në Shijak dështojnë për të vjedhur, dhunojnë zonjën e shtëpisë Të maskuar dhe të pajisur me thikë, mbrëmjen e djeshme dy të rinj kanë dhunuar një grua teksa tentuan që të grabisnin n
Ibrahim Rugova me bashkëshorten Fana Kjo është një foto e rrallë e presidentit historik të Kosovës, përkrah bashkëshortes së tij, Fana. Fotografia e prijë