999 rezultate për

zonjen

Basha ia kalon Ramës, përlot zonjën me dhuratën e papritur: Me ty kryeministër!(VIDEO) Kryetari i PD Lulzim Basha ka surprizuar një zonjë për ditëlindje me një buqetë me lule. E përlotur ng surpriza, zonj
Barak Obama uron Joe Biden për fitoren: Nuk mund të isha më krenar! Ish-Presidentit i SHBA-ve, Barack Obama ka uruar për fitoren Joe Biden, pasi ai u shpall fitues i zgjedhjeve presidencia
Probleme me ligjin? Loredana sapo u surprizua nga policia e Kosovës (FOTO LAJM) Përveç hiteve të ndryshme muzikore që ka sjellë, emri i Loredanës është lakuar shpesh dhe për problemet me policinë në s
Plot 36 tituj, Juventus shpallet kampion i Serie A për të 9 vit radhazi (VIDEO) Juventus është zyrtarisht kampion i Italisë për sezonin 2019/2020. Bardhezinjtë kanë mposhtur 2-0 Sampdorian me gola
Gruaja sherr me ish-burrin: Më detyroje të takoja zonjën që ishe lidhur! (VIDEO) Rubrika “Shihemi në gjyq”, në Tv Klan solli ditën e sotme historinë e pazakontë të dy ish-bashkëshortëve. Para 3 vitesh,
E kuruar me detaje, Grida Duma nuk mund t'i shpëtonte paparacit (FOTO LAJM) Tani që nuk është më pjesë e Parlamentit, zonjën Duma mund ta gjejmë ose në selinë e Partisë Demokratike, ku aty është n
Rrëfimi befasues i shqiptarit që punon si zhigolo: Kalova natën me zonjën, më dha 500 euro Një rrëfim i pazakontë është bërë në studion Shqipëria Live po nga një shqiptar që punon si zhigolo. Ilir Pjetërnikaj në
Çfarë po ndodh? Meta: Nuk e ndjek zonjën Kryemadhi, s’jam anëtar i LSI-së! Presidenti Ilir Meta, në një intervistë për Euroneës Albania, ndër të tjera ka folur edhe për rolin e tij në LSI dhe mos
Rrëmbyen zonjën dhe e hodhën në rezervuar, Policia e Shtetit zbardh detajet e fundit Një ngjarje makabre ka ndodhur vetëm 2 ditë më parë në Mallakastër, në fshatin e Gjerbës. Mësohet se tre të rinj kanë
Krim makabër në Mallakastër, hajdutët rrëmbejnë zonjën e shtëpisë dhe e mbysin në rezervuar Një ngjarje makabre ka ndodhur vetëm 2 ditë më parë në Mallakastër, në fshatin e Gjerbës. Mësohet se tre të rinj kanë
Në shtëpinë e gjarpërinjve, gruaja gjendet e pajetë me pitonin rreth qafës Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur në shtetin e Indianës. Një grua është gjendur e pajetë në shtetin e indianës me
Trump sërish kandidat për president Presidenti amerikan, Donald Trump deklaroi se do të shpallë kandidaturën e tij për zgjedhjet presidenciale të vitit 2020
"Besojmë tek e ardhmja, le të kërcejmë me Zonjën e Vjetër", super posteri i Holandezve Bota e futbollit pritet të shohë një ndeshje të madhe mbrëmjen e sotme, teksa Juventusi dhe Ajax luajnë ndeshjen e kthim
Juventus kërkon Marcelon, Perez ka një mesazh për Zonjën e Vjetër Juventus dhe Marcelo, Marcelo dhe Juventus, një histori e nisur prej muajsh, që e lidh mbrojtësin brazilian me kampionët
Legjenda e Interit: Vetem ne e ndalim Juventusin Të shumtë janë ato që mendojnë se skuadra anti-Juventus këtë sezon është Interi, i tillë mendimi është edhe i ish-mesfus
Shef Renato u përgjigjet kritikëve, injoron edhe zonjën Tefta Renato Mekolli është kthyer në një personazh shumë të komentuar dhe të kritikuar pas pjesëmarrjes në progamacioni “Hell’
Modelja italiane që i jep fat Juventusit (FOTO LAJM) Modelja e famshme italiane, Diana Tinari është një nga fanset më të zjarrta të skuadrës së Juventusit. Ajo ndjek vazhdi
Çudi shqiptare: Burri me 3 fëmijë dashurohet çmendurisht me shitësen e martuar Historia e pazakontë e Batin Dukës është bërë sot pjesë e emisionit "Me zemër të hapur" në "Neës24", ku burri kërkon dja
Zyrtare: Emre Can transferohet tek Juventus zyrtarisht Emre Can është lojtari i ri i Juventusit. Mesfushori gjerman, Can, ka kryer me sukses testet mjekësore dhe
Pas Haradinajt, edhe Arian Çani nxjerr me forcë nga studio zonjën e njohur Mbesa e Mehmet Derallës, njëri prej protagonistëve të Lidhjes së Prizrenit dhe dikur ministër i luftës në qeverinë e Ism