999 rezultate për

zonja

"Ai shoqërohet me zonja të tjera", plas sherri mes çiftit të moshuar Pjesë e programit "Dua të të bëj të lumtur" këtë të shtunë, ishte edhe historia e Nikollës dhe Vjollcës, dy miqve që pre
Marina Vjollca nuse për shtëpi? Flet e zonja e punës Marina Vjollca duket se nuk e ka shumë dëshirë krevatin e rregulluar dhe këtë se ka problem ta thotë publikisht. Në n
Gruaja sheh fotografinë e ditëlindjes, tmerrohet nga ajo që zbulon (FOTO LAJM) Një familje që pretendon se kanë ndarë shtëpinë e tyre me një fantazmë kanë mbetur "të tronditur" pas kapjes së tij në k
Donald Trump e tradhtoi, fillon "hakmarrja" e hidhur e Melanias Melania Trump thuhet se ka shpenzuar 64,000 dollarë të parave të taksapaguesve amerikanë në një udhëtim të shkurtër në F
Zonja e Parë thyen protokollin për të bërë një dhuratë të sikletshme Ish Zonja e Parë e USA, Michelle Obama për të cilën të gjithë kanë shumë simpati, ka qenë e ftuar në emisionin “The Elle
Sherr në Shtëpinë e Bardhë, Melania anulon planet me Donald Trump (FOTO LAJM) Zonja e Parë Melania Trump nuk do të shoqerojë burrin e saj kur të kryesojë në Alpet zvicerane për mbledhjen vjetore të
Michelle Obama do të jetë Presidentja e ardhshme e Amerikës? (FOTO LAJM) Profesori i juridikut i cili i ka dhënë mësim Obamës në Harvard ka thënë se Michelle Obama "duhet të jetë Presidente".
E fiksuar pas pamjes së Melanie Trump, gruaja kryen 8 operacione plastike (VIDEO) Një grua nga Texas ndërmori veprime drastike kohët e fundit për t'u dukur si e preferuara e saj Melania Trump. Claud
LSI fillon estradën: Luan Rama kundërshton Monikën Në LSI ndodh shpesh që kryetari të mos jetë në një mendje me nënkryetarin, madje edhe gruaja të mos jetë në një mendje m
Zonja e Parë e Japonisë e lë pa fjalë, Trump e ofendon rëndë (FOTO LAJM) Në një intervistë të botuar kohët e fundit me Neë York Times, Donald Trump theksoi se kishte kaluar disa orë tepër të v
Analisti kundër kryeprokurores Marku: La ta merrnin për veshi Ruçi dhe Rama Analisti Andi Bushati i ftuar në News24, ka komentuar situatën e ditës së sotme në Kuvend dhe zgjedhjen e Kryeprokurores
Gruaja e "Trumpit të Europës" po çmend botën, Zonja e Parë më e bukur (FOTO LAJM) Lëvizja qendrore ANO (YES) e udhëhequr nga miliarderi populist Andrej Babis, i quajtur "Donald Trump of Europe", fitoi z
Melani Trump arrin marrveshje me revistën Sllovene Zonja e parë e ShBA-së Melania Trump ka arritur marrëveshje me revistën sllovene, të cilën e kishte akuzuar për shkak të
Melani kush? Kjo është zonja e parë më e bukur në botë (FOTO LAJM) Republika Çeke duket se do të udhëhiqet tashme nga një një miliarder populist, i cili është gjithashtu pjesë e "klubit t
Plot stil e klas, kush është stilistja që vesh Lindën, Monikën dhe Liri Berishën Zonjat e politikës përvese janë femra në karrierë dhe shumë të lakmuara për pozitën që kanë, kanë edhe një stil unik në
Zonja e Vjetër shënon edhe golin e dytë kundër grekëve (VIDEO) Juventus ka shënuar edhe golin e dytë kundër Olypmiacosit, duke e mbyllur kështu ndeshjen në Kariskaqi Autori i golit
Zonja e Parë e Francës, kumbarë e një Pande Zonja e Parë e Francës, Brigitte Macron do të marrë pjesë në një ceremoni në një kopsht zoologjik në Kinë, gjatë së cilë
E bëjnë burrë LIVE në emision, si reagon Zonja Eni Nuk është e pazakontë që shumë emigrantë, për shkak të viteve që kalojnë në një vend të caktuar të marrin të paktën thek
Presidenti amerikan dhe Zonja e Parë ndezin dritat e Krishtlindjeve Presidenti amerikan, Donald Trump dhe zonja e parë, Melania Trump ndezën dritat e Pemës Kombëtare të Krishtlindjeve në S
Përkrah Metës, kjo është "Zonja e Parë" më e veçantë në botë (FOTO LAJM) Ilir Meta i ngjiti i vetëm shkallët e Presidencës, pasi gruaja e tij Monika Kryemadhi nuk e pranoi postin e “Zonjës së P