999 rezultate për

zonja

Supermodelja surprizon fansat: Edhe një kuzhiniere e zonja (FOTO LAJM) E cilësuar si një prej grave më tërheqëse, Daphne Joy merr gjithë vëmendjen me postimet e shumta në mediat sociale. V
Dyshohet për një tjetër të infektuar me koronavirus te Infektivi Pas viktimës së parë në Shqipëri, në Spitalin e Infektivit është identifikuar një tjetër person i cili dyshohet si i pre
Për 8 Mars në Shkup, do të flasin 8 zonja, 8 histori dhe shumë frymëzim Me iniciativë të Desantila Vatnikaj nga Tirana dhe Liridona Limani nga Shkupi, dy juriste mike dhe aktiviste në shoqërin
Koronavirusi nuk ndalon dashurinë e Berluskonit, lidhet me bjonden 54 vite më të re (FOTO LAJM) Teksa Italia po përjeton ankthin nga koronavirusi, në mediia po përflitet romanca e re e Silvio Berlusconi-t. Ish-kry
U fejua që 17 vjeç, gruaja: Bashkëshorti bëri diçka që më vjen zor ta them Emisoni “Historia ime” në Tv Klan solli ditën e sotme historinë e dhimbshme të një nëne 50-vjeçare, e cila është përball
Gruaja në Thumanë ia thotë në sy Ramës: Lëri përrallat se ka shku atje ku nuk mban më Ditën e sotme Rama ndodhet në Thumanë për të prezantuar projektin e rindërtimit. Kryeministri gjatë takimit ka zhvil
Meta për Ministren Gjonaj: Më ngatërron me gjuhën e Monikës Presidenti i vendit Ilir Meta në studion e emisionit “Opinion” i pyetur lidhur me deklaratat e Ministres së Drejtësisë,
Si dukej Michelle Obama 18-vjeç? Ish-zonja e parë i surprizon të gjithë me këtë foto (FOTO LAJM) Ish-zonja e parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Michelle Obama i ka befasuar jo pak ndjekësit me postimin e saj të
Ilda Bejleri nuk mban më: Mirë t'i bëhet, gënjeu për t'më marrë para! (FOTO LAJM) Ndërkohë që media po zien nga lajmet për aksidentin e ndodhur mbrëmë në Tiranë ku dyshohet se moderatorja Ilda Bejleri k
Ilda Bejleri bën deklaratë pas deklarate për aksidentin, por asnjëra nuk ngjan me tjetrën Gazetarja Ilda Bejleri ka reaguar sërish ë pas aksidentit të ndodhur në bulevardin “Gjergj Fishta”, në afërsi të Ures së
Del në sheh e vërteta, flet zonja që u aksidentua nga Ilda Bejleri: Më hodhi dy metra tutje! Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë. Shoferja që shkaktoi aksidentit dyshohet se është moder
Mund ta fitojë Juventusi Championsin? Kështu përgjigjet Ronaldo Ylli i Juventusit tashmë 35 vjeçar, Cristiano Ronaldo në një konferencë për shtyp ka folur më shanset që ka "Zonja e vje
Në pranga Zonja e Parë, akuzohet për vrasjen e gruas së kryeministrit Gruaja e kryeministrit të Lesotos akuzohet për vrasjen e gruas së tij të mëparshme. Zonja e Parë Maesaiah Thabane u d
"Zonja torollake", Albana Osmani kapet keq me komentuesen pas videos në parukieri (FOTO LAJM) Si gjithmonë shumë aktive në rrjetet sociale dhe komplekset që ka vendosur ti le mënjanë, Albana Osmani ka publikuar një
Dëshmia e gruas i lë pa fjalë të gjithë: Ish-burri ka pasur 50 gra, i nxirrte lakuriq Rubrika “Shihemi në Gjyq” në emisionin “E Diela Shqiptare” në Tv Klan solli historinë e pazakontë të zonjës Deliko, e ci
"Ti zotëri, nuk ishe në gjendje të bëje rolin e burrit", plas sherri mes çiftit në studio Historia e trishtë e një babai i cili po rrit i vetëm 2 fëmijët e tij vjen sot në studion e emisionit “Me zemër të hapur
Juventus - Cagliari, formacionet zyrtare: "Zonja e vjetër" synon kreun Juventusi do të tentojë ta rimarrë kreun e tabelës së Serisë A – të paktën deri në mbrëmje, kur luan Interi kundër Napol
Super lajm për Juventusin, Ronaldo mund ta përfundojë karrierën te "zonja e vjetër" Agjenti i Cristiano Ronaldos, Jorge Mendes, e ka pranuar se sulmuesi portugez mund ta përfundojë karrierën e tij në Juve
Trump dhe Melanie nuk flenë bashkë, Zonja e Parë kërkon suitë më vete (FOTO LAJM) Marrëdhënia mes çiftit presidencial Donald Trump dhe Melanie Trump duket se nuk është ashtu siç shfaqet në publik. Presi
Kiko, qeni hero që shpëtoi familjen: Nuk na la të flinin natën e tërmetit (FOTO LAJM) Një histori shumë interesante na vjen nga Durrësi ku një qen i ka shpëtuar jetë një familjeje pasi nuk i ka lënë që të f