E FUNDIT/ Rama e refuzoi, Basha mbërrin në kohë në Presidencë, nis takimi me Metën
999 rezultate për

zones

Çfarë derbi, Tirana barazon në fund të pjesës së parë (VIDEO) Tirana ka barazuar rezulatin në 1-1 në ndeshjen që po luhet në Selman Stërmasi. Ishte Greca ai që vendosi ekulibrt d
Atentati në Vlorë, policia kontrolle nëpër banesa dhe fshatrat e zones Menjëhera pas atentatit të ndodhur ditën e sotme në Vlorë, ku shenjestra ishte i riu Inez Hajrulla, policia e Vlorës ka
Nuk ka më dyshimë, Conte shumë afër Juventusit Tashmë nuk ka më dyshime. Antoncio Conte pritet të rikthehet te Juventusi pas 5 vitesh ku së fundmi u largua në korrik t
Ribery pas disa sezonesh do të kthehet te Bayern Munchen Ditën e sotme Ribery ka bërë të ditur se do të luajë edhe disa sezone përpara se të varë këpucët në gozhdë, por desticio
Arsenali jashtë zonës Champions, shqetësohet Granit Xhaka Granit Xhaka frikësohet se forma e dobët e Arsenalit po ndikon negativisht për një vend në Ligën e Kampionëve edicionin
Fluturoi sa një basketbollist, zbulohet sa kërceu Ronaldo në derbi (VIDEO) Cristiano Ronaldo shënoi dje golin e 21 për Juventusin në Serinë A. Portugezi shenoi dje në derbin ndaj Torinos duke
Humbën në Theth, policia gjen dy turistët gjermanë Policia e Shtetit në bashkëpunim me banorët e zonës, ka gjetur dy turistët e humbur në zonën e Thethit. Dy tursitët
Paralajmërimi i frikshëm i Macron për shengen, a po rikthehen vizat te shqiptarët? Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, i ka paralajmëruar reforma të cilat i ka përmendur tash e dy vite. Macron, në
3.8 ballë, ku ishte epiqendra e tërmetit që tronditi Shqipërinë (FOTO LAJM) Tërmëti që tronditi pak më parë Shqipërinë qendrore kishte epiqendrën në veri të Durrësit, pikërisht në Gjirin e Lalzit.
Supergoli i fundjavës vjen nga bomberi i Evertonit (VIDEO) Richarlison ka shënuar një supergol pak minuta më parë në ndeshjen ndaj Manchester United. Bomberi i Evrtonit shtang
De Ligt: Ronaldo është "grabitqar" i zonës së portës Matthijs De Ligt theksoi instinktet "grabitqare" të Cristiano Ronaldos, pasi Ajax barazoi 1-1 me Juventusin, në çerekfin
Ulërima dhe gjak, nis prishja e shtëpive tek Bregu i Lumit (VIDEO) Policia ka mundur të lejojë prishjen e shtëpive të banorëve të Bregut të Lumit në Tiranë pas përplasjes disa ditore.
E FUNDIT/ Qyteti në alarm, gjendet predha 300 kg në Fier Një predhë gjigante është gjetur në qytetin e Fierit dhe mendohet se i përket Luftës së Dytë Botërore. Predha është
Dëgjuam një zhurmë të çuditshme pastaj ra! Dëshmitarët rrëfejnë tragjedinë Avioni i "Ethiopian Airlines" që çdoi 157 persona drejt vdekjes duket se ka patur një problem teknik, gjë e cila shkakto
Chelsea mbetet jashtë zonës Champions, ngec ndaj Wolves në shtëpi (VIDEO) Chelsea, pas dy fitoresh të njëpasnjëshme në kampionat, ka marrë një barazim befasues 1-1 në shtëpi kundër Wolves-it.
Jorginho realizon supergol (VIDEO) Chelsea ka kaluar sërish në avantazh ndaj Fulhamit. Blutë kanë realizuar me Jorginho në minutën e 28. Italiani realiz
Higuain magjik, kalon në avantazh Chelsea-n (VIDEO) Chelsea ka kaluar në avantazh ndaj Fulhamit në derbin e vogël lodinez. Golin për blutë e shënoi Gonzalo Higuain në minut
Çfarë po ndodh në Bernabeu? Girona përmbys Realin (VIDEO) Reali po tronditet në Bernabu teksa Girona ka përbysur gjithcka në pjesën e dytë Galaktikët. Pasi e mbyllën pjesën
Zjarr i madh në Orikum, rrezikohen banesat Një zjarr i përmasave të mëdha mëohet se ka rënë ditën e sotme në zonënë e Orikumit. Si pasojë e flakëve që ishin pë
Gol me polemika, Kukësi mposht në transfertë Flamurtarin Kukësi ka marrë një fitore të rëndësishme sot kunër Flamurtarit me rezultatin e përgjithshmë 1-2. Të parët që kaluan