999 rezultate për

zonen

Furnizonin me "mall" zonën në Tiranë, si u kapën dy të rinjtë Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona pasi dyshohet se shpërndanin lëndë narkotike në zonën e “Unazës së Re”. Bur
Anija turke mësyn në "zonën e zjarrit”, Egjeu në kulmin e tensionit Në një distancë prej 12 miljesh detare nga Kastelorizo, anija kërkimore turke Oruç Reis aktualisht është duke lundruar m
Të shtënat me armë në zonën e Teleferikut, pse ndërhynë dhe forcat "Shqiponja" Të tjera detaje zbardhen nga një sherr që ndodhi gjatë ditës së sotme në zonën e Teleferikut në Tiranë, ku u raportua dh
Të shtëna me armë në zonën e Teleferikut në Tiranë Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak minuta më parë në zonën e Teleferikut në Tiranë. Mësohet se 3 patrulla
U dyshua se vrau policin, pushohet çështja penale për të fortin e Myslym Shyrit Gjykata e Tiranës ka vendosur të pushojë cështjen penale për Gjergj Cukalin, i cili akuzohej për ekzekutimin e ish-polic
"Rusët në Nagorno Karabakh": Ndryshon rrjedhë lufta Azerbajxhan-Armeni? Duket se Rusia ka vendosur që ndërhyjë fuqishëm në rajon, ndërkohë që lufta mes Armenisë dhe Azerbajxhanit po shkakton n
Shkatërrohet banda "Hellbanianz", në pranga 18 shqiptarë Shqiptarët duket se nuk e kanë për gjë që të vazhdojnë të identifikohen si njerëz të lidhur me botën e krimit. Këtë h
Me kamion drejt Anglisë, roja i prish ëndrrën dy shqiptarëve Duket se plani i dy shqiptarë të moshës 26 dhe 39 vjeç për të ikur në Angli me kamion, nuk ka funksionuar. Ata u arre
Njihuni me rregullat e reja për të udhëtuar në zonën shengen Të gjithë shtetasit shqiptarë që dëshirojnë të udhëtojnë në ndonjë prej vendeve të Zonës Shengen do të duhet të aplikojn
Pluhuri mbulon zonën, nis shpërthimi i pallatit që tërmeti e bëri të pabanueshëm IKMT ka kryer disa shpërthime të kontrolluara për shembjen e një pallati 13-katësh në Durrës, i cili u bw i pabanueshwm
U gjet pa jetë, kush është viktima i therur për vdekje në Durrës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës. Burimet zyrtare bëjnë me dije se një shtetas është gjetur i vrarë, në zonën e
Cikloni i frikshëm në Greqi, humb jetën një grua dhe zhduken dy të tjerë Cikloni në Greqi i ka marrë jetën një gruaje. Mediat greke shkruajnë se viktima e parë e motit të tërbuar ka mbetur n
Cikloni në Detin Jon, Drejtoria Detare paralajmëron përkeqësim të motit Edhe pse krijimi i ciklonit në ujërat e detit Jon nuk përbën rrezik serioz për Shqipërinë, Drejtoria e Përgjithshme Deta
1000 rrënjë kanabisi, rikthehet droga "fuqishëm" afër Lazaratit Një aksion ka ndodhur ditën e sotme në zonën e Dropullit, afër Lazaratit. SHÇBA ka asgjesuar ditën e sotme rreth 1000
Përkeqësimi i motit, paralajmëron Drejtoria Detare: Merrni masa! Drejtoria e Përgjithshme Detare ka nxjerrë një paralajmërim ku bën me dije se duke filluar nga pasditja e së enjtes, një
Tronditet Tirana, makina me eksploziv shpërthen mes rrugës (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka tronditur banorët në Tiranë. Në zonën e Vasil Shantos ka ndodhur një shpërthim tritoli. D
Kërcet arma në Lushnjë, plagoset 31 vjeçari Një i ri është plagosur me armë zjarri në Lushnjë mbrëmjen e sotme. Policia ka rrethuar zonën, ndërkohë që 31 vjeçari
Pamjet e frikshme, vjen "fundi" i botës në Turqi Një fenomen i çuditshëm ndodhi pasditen e sotme në lagjen Polatli të kryeqytetit turk Ankara. Një erë e fortë pushtoi
Si u zbulua krimi monstruoz, vëllai vrau motrën pse iku me të dashurin Policia dhe prokuroria kanë mundur të dokumentojnë tashmë një krim të tmerrshëm të 8 viteve më parë, ku familja vrau dhe
Një i plagosur në Shkodër, policia jep detaje Policia e Shkodrës ka identifikuar autorin e plagosjes së ndodhur pak minuta më parë dhe vijon krehja e zonës për kapjen