999 rezultate për

zone

Ronaldo feston 750 golat, por nuk mungon as goli Moratas (VIDEO) Ndërsa Ronaldo golin e 750 në karrierë e ka shënuar me portën thuajse të boshatisur, kështu nuk është për Alvaro Morata
Super Lukaku, Interi në avantazh (VIDEO) Interi ka arritur të gjejë golin e dytë ndaj Borussia Monchengladbah me Romelu Lukaku i cili nuk gaboi dhe me një diagon
Asnjë gjurmë prej tre ditësh, fillojnë kërkimet për peshkatarin në Durrës Kanë filluar sot kërkimet për peshkatarin 32-vjeçar të humbur në det, i cili është zhdukur pa lënë gjurmë prej 29 nëntor
Mjeku alternativ në "Zonë e Lirë": Për dy javë zhduket COVID-19 “Si të shpëtojmë ne dhe njerëzimi nga Covidi, çfarë ilaçi të përdorim?”, ka qenë një nga pyetjet e qytetarëve për Ruzhdi
Sizmiologu i njohur bën paralajmërimin e fortë pas tërmetit të sotëm Turqia u godit nga një tërmet me magnitudë 4.9 të shkallës Rihter gjatë paradites së sotme duke rikthyer frikën pas lëku
Alienë apo art avangard? Gjendet në mes të shkretëtirës një bllok metali i çuditshëm (VIDEO) Një strukturë e çuditshme metali është zbuluar në Utah të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Objekte të ktilla janë ndër
Nuk e lejuan të futej në supermarket, shqiptari nxjerr armën e terrorizon gjithë zonën Një shqiptar 29-vjeçar, rezident në San Marcello Piteglio ka shkaktuar panik pranë një supermarketi, teksa ka qëlluar tr
RËNDITJA/ Këto janë klubet më të suksesshme angleze (FOTO LAJM) Liverpool dhe Manchester United padyshim që janë dy ekipet më të suksesshme në Angli. “FootballInT80s” ka konfirmuar
Masa të reja, në zonën e kuqe janë 18 komuna Ministria e Shëndetësisë njofton se nga sonte (20 nëntor 2020), do të jenë në fuqi masat e reja për komunat e Kosovës, s
Të shtëna në zonën e Ish-Bllokut? Policia raporton për një viktimë Pak më parë, është njoftuar për të shtëna me armë në zonën e ish-Bllokut në Tiranë. Pas këtij njoftimi, forcat e policis
Shqipëria nuk ndalet, dyfishon shifrat (VIDEO) Realizon edhe mbrojtësi Ismajli. Pas një këmbëngulje të admirueshme, shqiptari përfiton nga rrëmuja në portën e Kazak
Gjirokastra zonë e kuqe, qytetarët prej ditësh në pritje të përgjigjeve të testit Ndonëse Gjirokastra është shndërruar në një zonë të nxehtë të përhapjes së Covid, vonesa e përgjigjeve të testimeve vijo
Trump dërgon akuzën për vjedhje votash në gjykatën e gabuar Mediat në SHBA bëjnë me dije se avokatët e Presidentit në detyrë, Donald Trump e dërguan akuzën e tyre për vjedhje votas
Një tjetër sukses historik për Biden, merr Arizonën nga duart e republikanëve Për të dytën herë në më shumë se shtatë dekada, një demokrat ka fituar Arizonën në zgjedhjet presidenciale, një ndryshim
Qëllohet për vdekje reperi i njohur (FOTO LAJM) Reperi i famshëm i hiteve “Broken Love”, “Errybody”, “Ride for me”, Mo3, është ndarë nga jeta në moshën 28-vjeçare. A
Rrëmbyen të afërmin e biznesmenit e i kërkuan 5 milion euro, arrestohet shqiptari Rrëmbimi i Evanthia Frangogiorgi, shoqëruesit të pronarit të njohur të anijeve Aris Theodoridis, kishte trazuar qarqet e
Zhbllokohet vëllazërorja (VIDEO) Shqipëria ka kaluar në avantazh 1-0 ndaj Kosovës. Pas një aksioni fantastik, Uzuni shërben në mënyrë fantastike për B
Së shpejti në ekran, ish-Sofi zbulon nëse do të rikthehet te "Zonë e Lirë" (FOTO LAJM) Edhe pse është larguar prej kohësh nga emisioni, Xheni Brahaj nuk mund të shpëtojë lehtë nga titulli "Sofi e Zonë e Lirë
Këto janë të gjitha masat që pritet të hyjnë në fuqi nga nesër në Kosovë Ministria e Shëndetësisë pritet që sot gjatë ditës të publikojë masat e reja anti-Covid të cilat do të hyjnë në fuqi nga
"Shqipëria zonë risku", çfarë duhet të bëni për të shkuar në Gjermani Pas shtimit të ndjeshëm të rasteve me koronavirus, vendi ynë konsiderohet një zonë risku dhe për këtë vështirësohet kali