999 rezultate për

zonĂs

Zgjerohet hendeku, Biden rrëmben 11 votat elektorale të Arizonas Kandidati demokrat Joe Biden ka arritur të fitojë në shtetin e Arizonas duke rrëmbyer 11 vota elektorale dhe në këtë mën
Biseda e shpër e Piques me arbitrin Mazonas në përfundim të pjesës së parë Qendërmbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, i ishte ankuar arbitrit të ndeshjes, Gil Manzanos, për vendimin e tij për ta
Tifozët hakmerren për Kukelin Burim Kukeli ishte fytyra më tragjike e ndeshjes miqësore të zhvilluar ndërmjet Zurichut dhe Bellinzonas të dielën. Futb
SHBA, hidhet poshte ligji i Arizonas per emigrantet Departamenti i Drejtësisë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës pasi ka parë kërkesë