999 rezultate për

zoff

Legjenda e Italisë: Kjo Itali mund të fitojë Europianin! Italia arriti të sigurojë kualifikimin për në Euro 2020 madje vendosi dhe një rekord të ri, duke fituar 10 ndeshje rradh
Dino Zoff tregon dallimin mes Berishës dhe Strakoshës Portieri i kombëtares shqiptare, Thomas Strakosha, është vënë në qendër të kritkave pas gabimit të tij në ndeshjen ndaj
"Juventusi më i fortë se Reali por nuk e fiton Champions-in" Legjenda e Italisë, Dino Zoff, ka folur për sezonin e ri të Seria A, ku ka deklaruar se klubi i Juventus është më i fort
10 portierët që e kanë mbajtur më gjatë portën të paprekur në Itali (FOTO LAJM) Portieri i Juventusit, Buffon prej 836 minutash është i pamposhtur në Serinë A. Seria e kapitenit të Juventusit mund të
Zoff: Buffon është më i miri Ish-portieri i Juventusit, Dino Zoff, beson se Gianluigi Buffon është akoma njëri nga portierët më të mirë në botë dhe k
Zoff: Napoli, rivali serioz i Juventus Portieri legjendar i Italisë dhe Juventus, Dino Zoff, në një intervistë për Radio Kiss Kiss Napoli, ka dhënë disa deklar
Casillas i madh, Messi artist Dino Zoff nuk ka dyshime se Iker Casillas është një portier i madh, por nuk mendon se Topin e Artë do ta fitojë kapiteni
Zoff: Messi futbollisti më i mirë në botë Legjenda e Italisë, Dino Zoff është shprehur se portieri Casillas është ndër më të mirët në atë që bën, por preferenca e
Buffon, harro gabimin Ish-legjenda e Italisë dhe Juventus, njëkohësisht Kampioni i Botës në Spanjë 1982 Dino Zoff, ka kërkuar nga Gianluigi Bu
Zoff: Juve? Nëse vazhdojnë kështu, fitojnë kampionatin I intervistuar nga "Gazzetta dello Sport", Dino Zoff ka folur për momentin pozitiv që po kalon skuadra e Juventus dhe që
Dino Zoff: Lacio do te jete pengesa e Romes Ish presidenti dhe trjaneri i Lacios Dino Zoff ka thënë se do të ishte gabim nëse e quajme favorite