999 rezultate për

zlatan

Nuk mund të ndodhte ndryshe, Ibra "pushton" Sanremon me deklaratat e bujshme Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic bëri debutimin e tij si një bashkë-prezantues në Festivalin e Muzikës Sanremo, du
Telashe për Milanin, Ibra humb ndeshjen me Manchester United Sulmuesi i AC Milan, Zlatan Ibrahimovic, ka pësuar një lëndim në ndeshjen ndaj Romës në kuadër të javes së 24-të të Seri
Surpriza në Sanremo, me kë pritet të këndojë Ibrahimoviç Festivali Sanremo 2021 do të transmetohet në Rai Uno nga data 2 deri në 6 mars, ndërkohë që akoma po zhvillohen përgatit
11 blerjet më të këqija të Barcelonës Barcelona shënoi suksese të mëdha në shekullin 21, dhe kjo fjalë lojtarëve që erdhën nga shkolla e tyre. Shumë emra t
Maldini: Ibrën do ta bindmin të rinovojë sërish Forma fantastike që ka treguar Zlatan Ibrahimovic në këtë sezon po shtyn drejtuesit e Milanit t’i ofrojnë rinovimin ylli
E ardhmja e Ibrahimovic e papërcaktuar, klubi dëshiron të qëndrojë Drejtuesit e Milanit kanë shfaqur hapur dëshirën për të bashkëpunuar edhe sezonin tjetër me Zlatan Ibrahimovic. 41
Ibra, shoferi që po drejton super makinën "Milan" Energji, motivim dhe gola, po flasim për Zlatan Ibrahimoviç , arkitekti i rilindjes së Milanos . Tek Rossonerët, suedez
"Thumbon" Interin pas çdo festimi, Ibra i tregon se janë pas Milanit (VIDEO) Zlatan Ibrahimoviç ka arritur që të realizojë dy gola kundër Krotones, në fitoren që kuqezinjtë e arritën në shifrat 4-0
Hetimet për sherrin, si Ibrahimovic po e shmang dënimin për racizëm Sherri mes Ibras dhe Lukakut në derbin e Kupës vazhdon jehonën e tij, teksa ditën e djeshme suedezi është intervistuar n
Rrëfehet Chiellini, flet për rivalitetin me Zlatanin dhe Van Dijk Giorgio Chiellini së fundmi ka thënë se ai nuk ka kualitetet e Virgil Van Dijk ose qendërmbrojtësit tjetër, Sergio Ramos
Përplasja me Lukakun, reagon Ibra: Në botën time nuk ka vend për racizëm lli i AC Milanit, Zlatan Ibrahimovic ka reaguar pas përplasjes me ish bashkëlojtarin Romelu Lukaku. Thuhet se dje në
Pioli: Ibrahimovic kërkoi falje Trajneri i AC Milanit, Stefano Pioli ka thënë se sulmuesi Zlatan Ibrahimovic ka kërkuar falje pas kartonit të kuq ndaj I
Përplasje "titanësh" në derbi (VIDEO) Në ndeshjen që po zhvillohet mes Interit dhe Milanit për Kupën e Italisë, pati një përplasje mes Zlatan Ibrahimovicit dh
Ibrahimovic vs Lukaku: Kush është mbreti i Milanos? Zlatan Ibrahimovic dhe Romelu Lukaku kanë shënuar një total prej 30 golave së bashku në sezonin 2021/21 dhe sonte do të
Ibra nuk ia përton Zapata-s: Ju s'keni paraqitje, sa kam unë gola AC Milan u mposhtë 0 me 3 ndaj Atalanta-s midis ‘San Siro-s’ në javen e 19-të të Serie A-së. Zlatan Ibrahimovic pas
Prapaskena, ja sulmuesi i njohur që refuzoi Milanin për shkak të Ibrahimovic Sipas gazetës gjermane BILD, Luka Jovic refuzoi të transferohej te Milani pasi kishte frikë se nuk do të merrte kohën e
Ibra flet për të triumfin në Serie A: Unë besoj në Zlatan Ibra ka folur për mundësinë që skuadra e tij të triumfoj në Serie A. Suedezi gjatë intervistës për “SkySports” ka thë
Ibrahimovic rikthehet në Kombëtare? Këto janë fjalët e trajnerit Andersson Trajneri i Kombëtares suedeze, Janne Andersson ka lënë derën hapur për rikthimin e Zlatan Ibrahimovic në Kombëtare. S
Zlatan liston 11 më të mirët: Janë makinë pune dhe të çmendur! Zlatan Ibrahimovic, sulmuesi i Milan në një intervistë për Sportweek, rubrikë e Gazzetta Dello Sport ka folur si rrallëh
Zlatan mbetet Zlatan: Unë nuk do ta lejoja Messin të merrte penalltinë vendimtare Zlatan Ibrahimovic ka treguar formë të mirë me Milanin këtë vit, duke arritur të shënojë 10 gola në Serie A. Suedezi