999 rezultate për

zjgati

Ja si e injoroi Guardiola Ronaldon (VIDEO) Ish trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola, ka qënë autor i një veprimi aspak njerëzor dhe sportiv teksa në ceremoninë gal