999 rezultate për

zjarrtĂ

Nga Kili te Kolumbia, këto janë 10 shtetet me tifozet më të zjarrta (FOTO LAJM) Gjëja që e bën futbollin akoma më tërheqës dhe më interesant është tifozëria, sidomos ajo femërore. Kur flasim për ti
10 tifozëritë më të zjarrta në botë (FOTO LAJM) Mbështetja e publikut cilësohet si lojtari i 12 i skuadrës dhe shpesh herë ka ndikuar në përmbysjen e rezultateve. L
Puthje të zjarrta, ky është i dashuri i Arilena Arës (FOTO LAJM) Arilena Ara është ndër artistet më të suksesshme shqiptare. Ndonëse Arilena është përpjekur të mbajë larg medias jet
“Netë të zjarrta na presin yll'', Bleona Qereti provokon Faton Shoshin (FOTO LAJM) Këngëtarja Bleona Qereti është një ndër emrat më të përfolur në industrinë e shoëbiznesit shqiptar por jo vetëm pasiqë k
Debate të zjarrta në “Big Brother”, Olsi kërcënon Kein Pasi Kei ka marrë një dozë kërcënimesh nga Olsi i revoltuar nga fjalët me kunja që ka përdorur ajo, Damiano shprehet se
Njihuni me "planetin Mars" në tokë (FOTO LAJM) Parku kombëtar Timanfaya (Parque Nacional de Timanfaya) është një ndër mrekullitë e shumta që ndodhen në tokë, ai gjende
Pamje mahnitëse nga akullnajat e zjarrta në Washington (FOTO LAJM) Shpërthimi i vullkanit në vitin 1980 në majën e malit St Helens në Washington, shkaktoi 57 persona të vdekur dhe biologë
Mariana e Camila, fanse të zjarrta të Messit (FOTO LAJM) Motrat binjake Davalos janë dy modele shumë të njohura në Kolumbi dhe jo vetëm në sajë të reklamimit disa-vjeçar që i ka
Champions, 4 duelet më të zjarrta të çerekfinaleve (FOTO LAJM) Është hedhur mesditën e sotme në Nion të Zvicrës shorti për fazën çerekfinale të Champions League. Skuadra e parë që ësh
Derbi i Tetovës, ndër 10 ndeshjet më të zjarrta në botë Jehona e derbit të Tetovës Shkëndija-Renova kalon kufinjtë e Maqedonisë. Këtë herë kjo përballje kapërcen çdo limit e me
Top 10 tifozeritë më të zjarrta në botë (FOTO LAJM) Në futboll përveç historisë dhe rezultateve klubet identifikohen gjithashtu edhe nëpërmet tifozëve të tyre, madje gjërat
Ultrase femra, tashmë edhe në Shqipëri (FOTO LAJM) Të jesh "ultrase" në Shqipëri nuk është aspak e lehtë, por kjo nuk i pengon dashamirëset e futbollit të jenë në shkallët
Top 10 derbet që nuk duhen humbur (FOTO LAJM) Të gjithë fansat e futbollit, të shtunën në orën 18:00 do të mbajnë frymën në "Camp Nou" për të ndjekur Barcelona-Real M
Tifozeritë më të zjarrta në Europë (FOTO LAJM) Shpeh herë kur shohim ndeshjet e futbollit na bie në sy organizimi apo koreografia që bëjnë grupime të ndryshme tifozeri